“Меблевий клуб” переборює труднощі завдяки згуртованості команди та універсальності працівників

119 Views
Фото: УАМ

Війна по-різному ускладнює роботу вітчизняних меблевих виробництв. Як вони справляються в умовах повномасштабного вторгнення розповідає Українська Асоціація Меблевиків у своєму проєкті “УАМ в обличчях”.

Нещодавно УАМ опублікувала розповідь про меблеву компанію “Меблевий клуб”, власника і директора якої Ігоря Абрамова мобілізували півтора року тому, а оперативне управління компанією перейшло до проєктного менеджера Катерини Главацької, яка нині виконує обовʼязки директора.

Переповідаємо найцікавіше.

За словами Катерини Главацької, згуртованість невеликої  команди “Меблевого клубу”, а ще універсальність практично кожного працівника, завдяки чому можлива взаємопідміна, однаково кваліфіковане виконання одним працівником кількох технологічних операцій, – це те, що дає змогу компанії працювати в такі складні часи.

“Трапляються форс-мажорні випадки, коли й самій доводиться працювати в цеху, бо вмію й шити, й поролонити, й оббивати мʼякі меблі, на виробництві яких спеціалізується компанія. Якби я цього не вміла, чи могла б належним чином контролювати якість виконання цих робіт іншими? Але це не означає, що в нашій справі чоловіків можуть повною мірою замінити жінки, адже меблі – вироби габаритні, важкі, їх потрібно переміщувати, обертати тощо, тож без чоловічої сили все одно не обійтися”, – розповіла Катерина Главацька.

Окрім українських клієнтів, компанія “Меблевий клуб”, яка в основному займається виготовленням меблів під замовлення, має й замовлення з-за кордону, зокрема, з Польщі, Німеччини, Франції, Кіпру та Великобританії.

“Зарубіжні замовлення отримуємо завдяки тому, що маємо в цих країнах партнерів, для яких ділові взаємини з нашою компанією вигідні. Відповідно, і нам вигідна співпраця з ними. Знайти таких партнерів – велика вдача, без їхнього посередництва  вийти на зарубіжний ринок і закріпитися там неймовірно складно”, – розповіла Катерина Главацька.

Серед таких партнерів “Меблевого клубу” є й дизайнери, які почали працювати за кордоном, і меблі компанії присутні передусім у їхніх інтерʼєрних проєктах.

“Нам простіше знаходити зарубіжних клієнтів, бо й до війни виконували зарубіжні замовлення, отже, збагачені певним досвідом на відміну від тих колег, яким в умовах війни довелося з нуля налагоджувати експортні звʼязки”, – пояснила Катерина Главацька.

Також вона відзначила, що цьогоріч планується облаштування цеху для поліпшення умов праці, формування складської програми матеріалів і комплектуючих і ширше та активніше використання соціальних мереж для залучення більшої кількості потенційних клієнтів.

Поширити статтю