Про нас

Ласкаво просимо на сторінку “Про нас” на сайті derevynnyk.com – галузевому онлайн-виданні, присвяченому людям, що працюють з деревиною. У розділі “Про нас” ми хотіли б розповісти вам про редакцію нашого порталу та нашу мету.

Деревинник – галузева онлайн газета для людей що працюють з деревиною: лісівників, заготівельників та переробників деревини, столярів (меблярів), теслярів.

Ми розповідаємо про красу деревини та вироби з неї, про ринки деревини та деревинної продукції, про бізнес в галузі деревинництва та лісівництва, про людей та компанії, про вплив держави та суспільства на галузь, про обладнання та інструменти, про матеріали, фурнітуру, комплектуючі.

Ми реалізуємо наші цінності та місію, які базуються на традиції та досвіді газети «Деревообробник», правонаступником та послідовником редакційної політики якої ми є.

Наші цінності та місія

Ми віримо, що деревина – це найкращий екологічний та відновлювальний конструкційний матеріал даний нам Богом, і ми готові популяризувати ширше використання деревини та дерев’яних виробів.

Ми віримо, що мета лісівництва – стало забезпечувати суспільство деревиною та іншими ресурсами лісу, а мета деревинництва – виготовляти предмети з деревини для екологічного життя людей, тому ми бачимо своєю місією інформаційну підтримку людей та бізнесів, які заготовляють та обробляють деревину.

Ми вважаємо за необхідне стояти на захисті інтересів наших читачів, а наші історії та новини покликані покращувати Вашу господарську діяльність та сприйняття Вашої праці суспільством і владою.

Ми прагнемо покращення якості галузевої термінології для внутрішньогалузевої комунікації та порозуміння між бізнесом, суспільством, владою. Для реалізації цього завдання ми впроваджуємо у наших матеріалах термінологію, яка базується на однозначності визначень «ліс» – земельна ділянка, «дерево» – рослина, «деревина» – конструкційний матеріал. Саме для реалізації цієї цінності ми змінюємо назву з «Деревообробника» на «Деревинник» і надалі працюватимемо над розроблянням та впровадженням комплексу сучасної лісівничої та деревинницької термінології. Одним з розділів нашого сайту буде словник.

Ми відкриті до співпраці з кожним, хто поділяє наші цінності та місію.

 

Наше бачення

Ми прагнемо бути провідним медіа України, яке комплексно задовольняє інформаційні потреби галузі.

Ми прагнемо бути майданчиком для дискусій та формування думок і позицій.

Ми прагнемо бути фінансово незалежним медіа.