Зменшувати собівартість ваших виробів з LTL Group навіть під час неспокійних часів

1.5k Views
Фото: УАМ

Від того, як будуть опоряджені меблі, залежить не тільки їхня зовнішня привабливість, а й захищеність від впливу зовнішніх факторів, отже тривалість експлуатації. Під поняттям «як будуть опоряджені меблі» мається на увазі не колір опорядження, а правильний підбір покривального матеріалу й правильне його нанесення. «Правильне» – тобто, аби покриття було надійним, якісним – і що не менш важливо для меблевиків – з максимально оптимізованою витратністю лакофарбових матеріалів. Ті, хто розуміє вигідність такого підходу до малярської справи, звертаються до «LTL Group». А такий підхід комплексний, бо значення в цій справі має й правильне розташування обладнання, й правильна система витяжної вентиляції.

Представники компанії  – від керівництва  до менеджерів і технологів – неодмінно вам скажуть: «Ми продаємо не лакофарбові матеріали, а пропонуємо  передові технології опорядження», маючи на увазі, що компанія надає послуги на експертному рівні. І як результат, перевірено гарантує  збільшення потужності деревообробних виробництв та зниження собівартість готових виробів на 10−25% без додаткового інвестування завдяки комплексній підтримці клієнтів – від постачання лакофарбових матеріалів до запуску фарбувальних ліній та навчання персоналу. Адже одне з ключових ноу-хау «LTL Group» – використання експертизи та технологічних рішень для  гарантованого зменшення собівартості кінцевого виробу без шкоди якості та технічному процесу.

– Чи нинішні складні для всієї економіки країни й меблевої галузі зокрема часи воєнного лихоліття  не завадили «LTL Group» працювати на звичному для неї рівні надання послуг меблевиробникам? – поцікавилися ми у власника компанії Дмитра Тимошенка.

– Оскільки ми невіддільні від галузі, то її нинішні проблеми характерні й для нас. І передусім це – втрата частини ринку через такі ж  негаразди і в наших клієнтів. На жаль, є й такі, які під вагою обставин взагалі припинили свою роботу.

Разом з тим війна нас примусила активно маневрувати, якщо можна так сказати.  В західному напрямку. Відкрили два нових представництва – в Тернополі та на Закарпатті. Диверсифікували склад, встигнувши врятувати його, вивізши з-під Ірпеня, де згодом точилися бої. Вдалося зберегти й більшу частину колективу, але подальші мобілізаційні потреби країни продовжили його скорочення. Уже до того, що дефіцит кваліфікованих працівників небезпечно загострюється. Приміром, якщо згідно із штатним розписом ми мали пʼятнадцять технологів, то зараз залишилося три.

– Як вашій компанії вдається підтримувати високий рівень обслуговування у такі складні часи?

– В основі нашого успіху лежить наша головна місія — не просто продавати лакофарбові матеріали, а оптимізувати виробництво наших клієнтів завдяки передовим технологіям та експертизі. Ми пропонуємо комплексні рішення, які дозволяють збільшити ефективність виробництва, скоротити витрати і при цьому зберегти високу якість продукції. Це не лише забезпечує надійне покриття меблів, але й значно знижує собівартість продукції без необхідності інвестувати в нове обладнання. Такий підхід допомагає нашим клієнтам залишатися конкурентоспроможними навіть у нинішніх умовах.

– Одна з небажаних тенденцій, яка з початком війни спричинила спад обсягів продажів продукції і постачальниками й товаровиробниками – здороження товарів і послуг. Для вашої компанії  це теж характерно?

– Якраз ні. Якщо брати в євро, то ціни залишаються фактично незмінними. Вдається нам утримувати довоєнний ціновий рівень і завдяки тому, що можемо пропонувати клієнтам і свої торгові марки ЛФМ із конкурентними цінами. Практично ніхто із наших зарубіжних постачальників не перестав були нашим партнером через війну. Ми ще й нових надбали.

Наша перевага в тому, що ми допомагаємо клієнтам зменшувати собівартість продукції не за рахунок використання більш дешевих, а відтак менш якісних матеріалів, а завдяки зменшенню їхньої витратності без шкоди якості опорядження. Приміром, якщо раніше клієнт, аби досягти потрібної якості й надійності покриття, наносив його в три шари, то ми можемо запропонувати таку ж якість при одношаровому чи двохшаровому нанесенні.

– Що є характерним  нині для ринку, на якому ви працюєте?

Те, що ринок, скоротившись, став при цьому вибагливіший. Клієнт, який має гроші, диктує свої умови, до яких ми, постачальники, змушені пристосовуватися, аби задовольнити його потреби.

– Тобто треба мали в пропозиції, умовно кажучи, пʼятдесят відтінків сірого?…

– Або тринадцять відтінків білого…

– Не можу не запитати вас і про Школу малярів, створенням і роботою якої «LTL Group» прислужилася не тільки окремим компаніям у підготовці кваліфікованих опоряджувачів деревини, а в цілому меблярській галузі.  Нинішня економічна скрута, в якій перебуває вітчизняне меблярство, не примусила компанію призупинити її діяльність?

– Школа функціонує. Щоправда, довго доводиться формувати навчальні групи, але два-три випуски на рік все одно готуємо.

Першого року війни  навчання проводилися в Тернополі, нині знову в Києві. Але практикуємо й виїздні навчальні курси. Проводимо підготовку або вдосконалення малярів безпосередньо в компанії, яка запрошує, без відриву працівників від виробництва. Зараз така форма багатьом компаніям вигідніша.

– Які поточні завдання нині стоять перед компанією?

– Втримувати  дієздатними всі наші регіональні  представництва, жодне з яких не припиняло роботу і в найкритичніший період війни. Навіть у Харкові та Запоріжжі. На податки й зарплату працівникам вистачає, і те вже добре.

УАМ

Поширити статтю