Український ринок деревини та пиломатеріалів було представлено на міжнародному конгресі

197 Views
Фото: Gazeta.ua

З 13 по 16 вересня у місті Познань (Польща) проходить міжнародна виставка DREMA 2022. Напередодні відкриття виставки пройшов 9-й Конгрес деревообробної промисловості. Участь у заході приймали представники лісової та деревообробної галузей країн Латвії, Литви, Польщі, Естонії, Італії тощо.

Про особливості ринків деревини та пиломатеріалів в Україні, в т.ч. розвитку біржової торгівлі, на цьому заході доповідали представники Асоціації “Біржові та електронні майданчики”, повідомляє Gazeta.ua.

“У зв’язку з обмеженням щодо виїзду громадян делегація Асоціації була у досить невеликому складі. Проте, це не завадило гідно продемонструвати результати реформ у сфері реалізації кругляку та продукції деревообробки, які відбулись в Україні протягом 2021 та 2022 років, а також розповісти про доступність нашого ринку пиломатеріалів для іноземних компаній”, – зазначив директор АБЕМ Олег Падалка.

Потрібно зазначити, що представників країн-сусідів дуже зацікавив розвиток біржової торгівлі в Україні, а особливо перехід реалізації пиломатеріалів виробництва державних лісових господарств на відкриті електронні торги ліцензованих бірж.

За словами представників європейських підприємств, які вже понад 3 місяці беруть участь у зазначених торгах, доступ до українських пиломатеріалів став абсолютно прозорим та зручним завдяки електронним біржовим аукціонам.

Також під час заходу представниками ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” були проведені переговори з потенційними покупцями щодо збільшення обсягів експорту продукції, яку виготовляють члени об’єднання.

“Одним з головних завдань нашої Асоціації є розширення ринків збуту для наших членів. Ми вже запустили новий інструмент чат-бот, який допомагає знаходити клієнтів або постачальників в автоматичному режимі. Кількість відповідних заявок в ньому зростає кожного дня. Найближчим часом чекаємо на підключення до бота й нерезидентів, які демонструють готовність укладати контракти з українськими деревообробниками. Так крок за кроком, ми будемо збільшувати не лише дохідність наших членів, а й експорт продукції в цілому”, – зазначив Голова ГС “АДПУ” Павло Васильєв.

Джерело: Gazeta.ua

Поширити статтю