Австрія: пелети у вересні на 29% дешевші, ніж торік

147 Views
Фото ілюстраційне. Фото: The Portugal News

Мільйони, вкладені в нові пелетні заводи, дають ефект, кажуть в proPellets Austria – галузевій асоціації австрійської пелетної промисловості.

За поточною оцінкою proPellets Austria, ціни на пелети в Австрії в вересні впали на 29,1% у річному вимірі. У місячному порівнянні пелети, які зараз коштують 40,3 євроценти/кг, на 1,2% дешевші, ніж у попередньому місяці. Таким чином, пелети в Австрії набагато дешевші за природний газ та мазут, кажуть в асоціації.

“Якщо ви обираєте австрійські пелети, то обираєте сталий розвиток за вигідною ціною, – каже Крістіан Ракос, генеральний директор proPellets Austria – Пелети виробляють в Австрії з тирси та деревної стружки, вони є екологічно чистим паливом, а їх постачання забезпечене в довгостроковій перспективі завдяки інвестиціям у найсучасніші пелетні заводи”.

Протягом останніх років австрійська пелетна промисловість інвестувала 300 млн євро в енергетичний перехід. Ці величезні інвестиції дають свої результати. Лише цього року вже введено в експлуатацію п’ять нових пелетних заводів. Ще два виробничі об’єкти розпочнуть роботу до зими. Крім того, протягом наступних двох років планується відкриття додаткових заводів. Торгівля також інвестує в будівництво нових складів для пелет і в численні нові транспортні засоби для доставки.

Як повідомляють в proPellets Austria, минулоріч в Австрії було вироблено 1,69 млн т пелет. Близько 250 тис. домогосподарств в Австрії опалюють свої помешкання пелетами. Загальне споживання пелет цими домогосподарствами склало 1,2 млн т.

За матеріалами proPellets Austria

Поширити статтю