Автоматизоване рішення для відновлення деревних плит

83 Views
Фото: Raute

Лінія для відновлення плит R5 – це найновіше оновлення компанії Raute у лінійці обладнання для відновлення плит. Повністю автоматизована лінія замінює необхідність ручного відновлення плит і потребує лише одного оператора для нагляду за процесом. 

Завдяки автоматизованій лінії для відновлення плит R5 можна зменшити кількість персоналу і при цьому підвищити якість та ефективність відновлення плит. Лінія може обробляти та відновлювати до 250 плит з обох боків в середньому з сімома дефектами на годину. 

Вдосконалені візуальні аналізатори лінії дають змогу оптимально дозувати відновлювальний матеріал, використовуючи його на 50% менше та мінімізуючи відходи. Не менш важливим є те, що, згідно інформації виробника, обладнання дає змогу використовувати будь-який тип промислового матеріалу для відновлення плити. 

Як зазначають у Raute, лінія для віднолення плит R5 призначена для обробки та відновлення плит з масиву деревини, але її також можна використовувати для відновлення будь-яких деревних плит з будь-якої породи деревини. 

І наостанок трохи технічних деталей. Мінімальна необхідна площа для встановлення лінії – 15 х 20 м. Товщина оброблювальних плит – 15-100 мм, розмір – 4х8 -7х20 футів, швидкість обробки – 1-5 плит за хвилину.

За матеріалами Raute

Поширити статтю