ДП “Ліси України” отримало рекордний прибуток

222 Views

За підсумками 8 місяців 2023 року ДП “Ліси України” на 35% збільшило відрахування до державного бюджету України порівняно з аналогічним періодом минулого року. Окрім того, держпідприємство отримало рекордний прибуток, який перевищує 2 млрд грн.

Про це повідомив керівник ДП “Ліси України” Юрій Болоховець у Facebook з нагоди річниці лісової реформи.

“Минув рік. Державне лісове господарство ДП “Ліси України” працює, і не просто працює, а з рекордним прибутком, який вже перевищує 2 млрд грн, що на порядок більше, ніж за лісгоспної системи. За підсумками 8 місяців 2023 року ми на 35% збільшили відрахування до державного бюджету України порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це плюс 1,1 млрд грн, – написав Юрій Болоховець. – Наші рекордні економічні показники — не збіг обставин і не вдала ринкова кон’юнктура. Попит на деревину залишається слабким, ціни нижчі, ніж у попередні роки, адже експорт пиломатеріалів через українські морські порти заблокований, а європейський ринок перенасичений власною сировиною. Проте централізація та розділення функцій дали можливість якісно покращити ефективність управління”.

Також нещодавно ДП “Ліси України” передало військовим 43 бригади ЗСУ 5 нових пікапів L200 та 4 вантажівки Ford на суму понад 24 млн грн. А загалом з початку війни ДП “Ліси України” вже надало ЗСУ понад 800 одиниць техніки — в цілому сума допомоги сягає понад 1,2 млрд грн.

Фото: Facebook Юрія Болоховця

Окрім того, як повідомив Юрій Болоховець, в ДП “Ліси України” розпочали програму підтримки ветеранам-лісівникам. Учасникам бойових дій, які повернулися з фронту, нараховується надбавка до зарплати у розмірі 20% та виплачується щорічна премія.

Поширити статтю