Електронні аукціони збільшили доходи лісгоспів на 1 млрд грн

Державні лісгоспи за перший квартал 2021 року збільшили доходи від продажу деревини на 1 млрд гривень. Це сталося завдяки впровадженню електронних аукціонів.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав під час форуму «Україна 30. Екологія».
«Ми вводимо нові правила продажу деревини, які ліквідують сірий ринок. В країні прозоро, онлайн, без будь-яких корупційних ризиків має реалізовуватися 100% необробленої деревини», – сказав він.

Як зазначив президент, перші кроки на цьому шляху «вже принесли свої результати: це плюс один мільярд доходів державних лісгоспів тільки за перший квартал цього року».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про збереження та відновлення лісів. В рамках цієї програми за три роки повинні висадити 1 мільярд дерев.

У червні 2020 року набув чинності закон про інвентаризацію лісів. Інвентаризація дозволить отримати повну і оновлену інформацію про фактичну лісистість держави, запас деревини в лісах і їхню технічну придатність. На сайті національної інвентаризації лісів можна буде відстежувати зміни у зростанні дерев на певній інвентаризаційній ділянці, оцінити стан лісів в цілому в Україні.

Джерело: rbc.ua

Поширити статтю