Компанія «GARMATA» за три роки своєї діяльності зуміла налагодити виробництво деревообробного інструменту широкого спектру й націлитися на подальший інтенсивний розвиток, ставлячи перед собою амбітну мету – стати лідером у сфері виробництва професійного деревообробного інструменту. Докладно про це розповідає засновник компанії Юрій Горшков.
– Нам справді за цей короткий термін свого становлення вдалося збільшити виробничі площі, створити сучасний верстатний парк, удосконалити стандарти виробництва, сформувати команду професіоналів із спільними інтересами й цінностями, завдяки чому й освоєно виробництво конкурентоздатного професійного дереворізального та деревообробного інструменту широкого спектру, який відповідає потребам сучасного ринку.
Пропонуючи й реалізовуючи цілу низку переваг, «GARMATA» досить швидко збагатилася солідною клієнтською базою й зайняла стабільне місце в інструментальній ніші вітчизняного ринку. І це тому, що можемо виготовляти на верстатах із числовим програмним керуванням (ЧПК) нестандартні, ексклюзивні й навіть унікальні інструменти за ескізами та кресленнями клієнтів, що свідчить про нашу увагу до потреб кожного клієнта й задоволення його індивідуальних замовлень. З цією метою знаходимо й пропонуємо найбільш оптимальні й вигідні для нього варіанти інструментального забезпечення його деревообробного обладнання. Компанія дорожить своєю репутацією, тому все у своїй інструментальній справі робить із великою відповідальністю.
У компанії налагоджена ефективна система контролю за якістю вироблюваного інструменту. До того ж, його якість забезпечується й тим, що корпуси наших фрез із інструментальної сталі та легких сплавів, що максимально знижує навантаження на підшипники шпинделя. Важливим у контексті гарантування якості є й те, що при виробництві інструменту застосовуємо технологію механічного кріплення ріжучих пластин із твердого сплаву TIGRA та CERATIZIT, що надає інструменту більшої точності обробки та збільшує його ресурс. Цьому ж сприяє й те, що фрезерні та токарні роботи виконуються, як уже зазначалося, на високоточних верстатах із ЧПК.
– Зазвичай виробники деревообробного інструменту надають своїм клієнтам і сервісні послуги із ремонту, відновлення та заточування інструменту, причому інколи й не тільки власного виробництва.
– І ми це обов’язково робимо. Надаємо послуги із заточування та профілювання ножів із твердого сплаву, швидкорізальної сталі, рейсмусових і фугувальних ножів. І тут використання заточувальних верстатів із ЧПК забезпечує максимальну якість і точність сервісних робіт.
– Компанія спеціалізується на виготовленні фрез різного призначення. Якого, якщо конкретно?
– Призначення наших фрез – досить широке: це пазові, гвинтові й прямозубі фугувальні, циліндричні профільні фрези для профілювання фільонок, дошки на підлогу та паркету, для виготовлення стельових багетів, меблевих фасадів, дверей, вагонки. Виробляємо й кінцеві фрези, а також профільні ножі, які реалізовуємо окремо як витратні інструментальні елементи.
Для прикладу, більш докладно презентую кілька видів фрез. Розпочну із фрез циліндричних із гвинтовим розміщенням ножів, які серед професіоналів відомі як шейпери, бо зовні нагадують качан кукурудзи. Наші шейпери з механічним кріпленням багаторесурсних ножів TIGRA німецького виробництва .Такі фрези, призначені для обробки криволінійних поверхонь, передбачають можливість роботи з підшипником, зменшуючи навантаження на верстат, зокрема на підшипник шпинделя.
Виробникам паркету пропонуємо комплект фрез для профілювання паркетної дошки на чотиристоронньому верстаті. Більш конкретно – для утворення шпунта і гребеня у паркетній дошці. Вони дають змогу обробляти заготівки шириною від 16 до 35 мм.
Набір кінцевих фрез різного призначення : для обробки пласких поверхонь, вибірки прямих і фасонних пазів на ручних, універсальних і фрезерних верстатах із ЧПК. До речі, виробництво кінцевих фрез для верстатів із ЧПК – це конкурентна перевага, яка вигідно вирізняє нашу компанію від інших українських інструментальників.