Науковці, деревообробники та лісівники разом садили ліс

354 Views
Фото: НЛТУ України

На запрошення ГО “Асоціація деревообробників та заготівельників Львівщини” (голова Асоціації Микола Когут) колектив НЛТУ України взяв участь в акції “Створюємо ліси разом” і висаджував саджанці дубів та ялин на території Львівського обласного лісового та мисливського господарства ДП “Рава-Руський лісгосп”.

Про це повідомляється на сайті НЛТУ України.

Під час заходу було висаджено лісові культури, створені на честь загиблих воїнів Равщини внаслідок агресії росії проти України 2014-2022 років.

Повідомляється, що як і попереднього року, до реалізації проєкту “Зелена країна” долучився ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський .

Університет на заході представили: перший проректор, професор Олександр Сушинський, директор ННІ Деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну, професор Володимир Маєвський, завідувач кафедри технології меблів та виробів з деревини, професор Орест Кійкоа також науково-педагогічні працівники (Оксана Яріш, Ігор Петрушак, Олександр Коровай, Зоя Копинець, Ніна Березовська, Вероніка Кійко, Тарас Подібка) та студенти-першокурсники спеціальності деревообробні та меблеві технології (Станіслав Бодачевський, Олексій Старецький, Віктор Шепта, Денис Березін).

Спільно з колективом НЛТУ України дерева садили працівники Львівської обласної військової адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської районної ради, деревообробних компаній “Агродрев”, “Львів-Пак”, “Тайфун-Плюс”, “Сіріон”, “Inter Pack Polonia” (м. Радом, Польща), ПП “Крупський”, ТзОВ “Українська енергетична біржа” і товарно-сировинної біржі “Галконтракт”, а також ГО “Асоціація деревообробників Закарпаття”.

Такий захід відбувся вже не вперше на території цього лісового господарства. Особливістю цьогорічного проведення, зазначили в НЛТУ України, є ідея поєднати за спільною роботою представників органів влади і місцевого самоврядування, науковців і освітян, підприємців та біржових компаній для напрацювання алгоритму ефективного, раціонального і правильного вирощування та використання лісового ресурсу.

Фото: НЛТУ України

Поширити статтю