meblewiki.com – це інформаційний інтернет-ресурс.

При здійсненні своєї діяльності, адміністрація інтернет-ресурсу meblewiki.com (далі – Адміністрація) зобов’язується зберігати Вашу конфіденційність в мережі Інтернет.

Адміністрація порталу захищає особисті дані користувачів. Використовуючи інформаційний сайт meblewiki.com користувач дає згоду на застосування правил збору і використання даних, що викладено в цій політиці конфіденційності. Якщо Ви не згодні з умовами політики конфіденційності нашого веб-ресурсу, не використовуйте сайт meblewiki.com!

Збір інформації

Адміністрація сайту може збирати наступну інформацію про користувачів сайту:

  • ПІБ;
  • Адреса електронної пошти;
  • Номер телефону;
  • IP-адреса;
  • Також на сайті відбувається збір і обробка знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів «cookie») за допомогою сервісів інтернет-статистики (Яндекс Метрика і Гугл Аналітика та інших)

Дана інформація може використовується для встановлення особистості відвідувача.

Розкриття інформації

Згідно з цією угодою, адміністрація порталу може передавати особисті дані користувача компаніям/особам, що працюють у меблевій чи столярній галузі та щодо яких (чи їх продукції/послуг) користувач виявив інтерес. Також дані можуть передаватися за вимогою органам спецслужб або згідно з іншими нормами законодавства України).

Захист персональних даних

При обробці персональних даних  адміністрація вживає необхідні та достатні заходи для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також від інших неправомірних дій щодо персональних даних користувачів веб-ресурсу.