Посол Австрії відвідав підприємство «Кроноспан»

142 Views
Фото: Рівненська ОВА

12 вересня на Рівненщину з офіційним візитом завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Арад Бенкьо.

У рамках свого візиту він разом із начальником Рівненської ОВА Віталієм Ковалем відвідав завод компанії «Кроноспан», де виробляють фанеру, дерев’яні плити та панелі, та ознайомився з його роботою. За словами Віталія Коваля, підприємство значно підсилило меблевий кластер регіону.

Як нагадують у пресслужбі Рівненської ОВА, компанія «Кроноспан» – одне з найбільших підприємств з іноземними інвестиціями. Завдяки тому, що це підприємство розташоване на Рівненщині, область вже має досвід співпраці з австрійським бізнесом.

Під час зустрічі начальник Рівненської ОВА та посол Австрії обговорили перспективи співпраці та інвестиційні проєкти в регіоні, а також можливість відкриття навчально-практичного центру на базі одного з місцевих профтехів під патронатом Посольства Австрії в Україні.

«Важливий візит для Рівненщини. Область розвивається і все більше працює на міжнародному ринку, а також залучає іноземні інвестиції в регіон. Співпраця з європейськими партнерами – один з пріоритетів», – прокоментував Віталій Коваль.

Поширити статтю