Прогноз ринку зовнішніх дверей на найближчі роки

108 Views
Фото: Віконний консалтинг

Аналітики ринку зовнішніх дверей у своїх звітах констатують, що ринок столярних виробів, у тому числі зовнішніх дверей, буде розвиватися. Серед регіонів світу найбільшу динаміку демонструє Азія, включаючи Індію та Китай.

За даними Market Research Future, розмір світового ринку зовнішніх дверей у 2022 році оцінювався майже в 101 мільярд доларів США. Цього року ця сума має сягнути 107 млрд доларів, а за прогнозами, до 2032 року – понад 170,5 млрд доларів . Темп зростання очікується на рівні 6%. р/р.

Одним із ключових факторів розвитку є стрімке зростання попиту на нестандартні двері. Аналітики також очікують зростання попиту через зростання тенденції до ремонту. У свою чергу, на прибуток підприємств впливатимуть, серед іншого,: підвищені витрати на ремонтні матеріали.

Сегмент зовнішніх дверей для житлового будівництва займає значну частку світового ринку, і очікується, що така ситуація залишиться. Він домінував на ринку завдяки підвищеному попиту на заміну, реконструкцію та, що не менш важливо, реалізацію нових проектів. У 2022 році вартість цього ринку становила 76,6 млрд доларів США.

Європа на другому місці

У світовому масштабі найбільшу частку займає Азіатсько-Тихоокеанський регіон. За розміром ринку домінував Китай, а найшвидше розвивалася Індія.

Європейський ринок зовнішніх дверей займає друге місце. У цьому регіоні домінує німецький ринок, а найшвидше розвивається британський.

Що стосується Північної Америки, то Сполучені Штати мають найбільшу частку, а Канада розвивається найшвидше .

Аналітики перераховують найбільш важливі компанії: компанії: Assa Abloy (Швеція), Anderson Corporation (США), Jeld-Wen (США), Hörmann (Німеччина), Masonite (США).

Джерело: Віконний консалтинг

Поширити статтю