“Спеціальний тиждень-2024” у Французькій школі деревини та біоресурсів

46 Views
Фото: НЛТУ України

27-31 травня 2024 року студенти Навчально-наукового інституту деревообробних технологій та дизайну стали учасниками “Спеціального тижня”, який був організований НЛТУ України спільно з Університетом прикладних наук м. Берн (Швейцарія) та Французькою школою деревини та біоресурсів м. Нант (Франція).

Про це поінформували у НЛТУ України.

Повідомляється, що у “Спеціальному тижні” взяло участь 17 студентів з трьох університетів. Керівниками проєкту від НЛТУ України були  Ортинська Г.Є., доцентка кафедри технологій деревинних композиційних матеріалів, целюлози та паперу та Лесюк Г.М., керівник сектору мобільності відділу міжнародних зв’язків, доктор філософії.

Фото: НЛТУ України

“Спеціальний тиждень” організовується університетами-партнерами з 2017 р. за ініціативи проф. Ореста Кійка, завідувача кафедри технології меблів та виробів з деревини і Олівера Яанке, менеджера INNOVAWOOD, професора Університету прикладних наук м. Берн.

Фото: НЛТУ України

Тема “Спеціального тижня-2024” – “Відповідь лісової та деревообробної промисловості на зміну клімату”. Впродовж тижня студенти заглиблювалися у теми зміни клімату, методології дослідження та дизайну, аналізу даних, застосовуючи набуті компетенції під час інтерв’ю з різними зацікавленими сторонами. Студенти проводили інтерв’ю із представниками деревообробних компаній, які брали участь у Міжнародній деревообробній виставці  Carrefour International du Bois in Nantes, працювали у міжнародних студентських групах для аналізу та обробки зібраної інформації щодо проблем змін клімату під час адаптації/керування бізнесом. У заключний день міжнародні студентські групи представляли  презентації.

Захід профінансували Університет прикладних наук м. Берн (Швейцарія) та Французька школа деревини та біоресурсів м. Нант (Франція).

Поширити статтю