Світовий ринок деревообробного обладнання покаже значне зростання і досягне $6,80 млрд до 2030 року, демонструючи сукупний середньорічний темп приросту на рівні 4,9% протягом прогнозованого періоду.
Про це повідомляє Fortune Business Insights, компанія, яка спеціалізується на дослідженні ринків у різних галузях. За її оцінками, обсяг ринку деревообробного обладнання у 2022 році становив $4,72 млрд, а у 2023 році очікується, що він сягне $4,86 млрд.
Ринокові можливості
У Fortune Business Insights зазначають, що будівництво збірних дерев’яних будинків створює можливості для зростання ринку деревообробного обладнання. Зокрема деревообробне обладнання набуває все більшої популярності в США, Італії, Австрії, Франції та інших країнах. Підтримує зростання ринку й зростання доходу споживачів у Бразилії, Мексиці, Індії та Китаї.
Однак, на думку Fortune Business Insights, зростанню ринку перешкоджають фактори, які негативно впливають на здоров’я працівників. Це використання обладнання без відповідного рівня захисту, деревний пил, шум, токсичні покриття і неергономічні маніпуляції.
Індустрія 4.0
Також Fortune Business Insights зазначає, що гравці ринку додають нові технології у свій портфель продуктів. Ключові гравці ринку деревооброного обладнання, такі як Biesse Group, HOLYTEK INDUSTRIAL CORP., IMA Schelling Group GmbH, SCM Group, Dürr Group (HOMAG Group), Gongyou Group Co., Ltd. та Oliver Machinery Company, впроваджують різні технології, пов’язані з цифровізацією, Індустрією 4.0 та Промисловим Інтернетом Речей (IIoT) для задоволення потреб кінцевих користувачів.
Європа домінує на ринку деревообробного обладнання завдяки присутності відомих виробників такого обладнання в різних країнах, зокрема в Італії, Німеччині та Великобританії. Як зазначають у Fortune Business Insights, у 2022 році обсяг європейського ринку становив $1,92 млрд завдяки значним виробничим потужностям та експортній діяльності SCM Group, Dürr Group та SOCOMC S.R.L. у Німеччині.
За оцінками Fortune Business Insights, Азіатсько-Тихоокеанський регіон матиме найвищі темпи зростання протягом прогнозованого періоду. Це повязано із зростанням чисельності населення, домогосподарств, споживчих потреб та споживання лісової продукції кінцевими споживачами. Крім того, Індія, Китай та інші країни Південно-Східної Азії ініціюють політику, спрямовану на стимулювання ринку для малих та середніх виробників.