У 2019 експорт італійського деревообробного обладнання скоротився

Tags: 136 Views

Очікуючи на додаткову інформацію, яка допоможе більш точно оцінити вплив пандемії на економіку галузі, в офісі Acimall розповіли про головні в 2019 році тенденції в області технологій для деревообробки і виробництва меблів. Директор асоціації Acimall Даріо Корбетта зазначив, що не найобнадійливіші сигнали останніх дванадцяти місяців можуть бути значно погіршені впливом на галузь пандемії Covid-19. Швидше за все ріст галузі ще більше сповільниться і потрібно буде чималих зусиль, щоб повернутися до рівня 2016-2018 років.

Італія

У 2019 італійське виробництво деревообробного обладнання та інструменту досягло виручки в 2,266 млн євро, що на 9,9% менше в порівнянні з 2018 роком. На 8% скоротився обсяг експорту, однак компенсувати цей ефект італійським виробникам обладнання дозволило диференціювання експортних потоків. На внутрішньому ринку поставки скоротилися на 13,5%, що частково пояснюється тим, що багато компаній модернізували свої парки обладнання в 2016-2018 роках. На 17% скоротився імпорт, однак торговий баланс залишився на високому рівні в 1,4 млрд євро. Таким чином італійська індустрія деревообробних і меблевих технологій підтвердила свою сильну схильність до експорту.

Ринки

Які країни інвестували найбільше в італійські технології? Лідером залишається Франція, яка закрила 2019 рік з п’ятипроцентним зростанням в порівнянні з попереднім роком, досягнувши сукупної вартості поставок з Італії 110 млн євро. Експорт в Німеччину скоротився на 9,35 до 102 млн євро, до Польщі – на 20%. Експорт італійського обладнання в Іспанію зменшився на 8,9%, до Великобританії – на 13%. На 9% постраждав експорт в Росію і Туреччину, зупинившись на рівні 38 млн євро. Причому на частку Туреччини припало всього 11 млн євро.

Експорт деревообробного обладнання в країни Африки скоротився на 25%. Сильніший тренд був зафіксований в Північній Америці, де США були основним місцем призначення італійського деревообробного обладнання. Правда, в 2018 обсяг експорту в Штати скоротився на 5% і склав трохи менше 200 млн євро.

У 2019 Аргентина продовжила падіння, скоротивши експорт обладнання з Італії на половину – до 6 млн євро. Бразилія, навпаки, повернулася до зростання поставок, збільшивши їх на 30% до 20 млн євро.

До країн Близького Сходу італійські виробники поставили обладнання на 33 млн євро, що на 14% менше, ніж роком раніше. А ось Китай підтвердив своє лідируюче становище, купивши в 2019 році в Італії технологій на 63 млн євро, що, втім, на 17,4% менше в річному обрахунку.

Австралія в минулому році придбала деревообробних і меблевих верстатів в Італії на 38% менше на загальну суму 20 млн євро. Як в Польщі і деяких інших країнах, в цьому випадку негативна тенденція в значній мірі обумовлена ​​позитивними результатами 2018 року. Тому звітний рік в основному демонструє процес стабілізації ринку.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь