Українець Антон Ольшевський – «висхідна зірка» в Latvijas Finieris Group

151 Views
Антон Ольшевський. Фото: Latvijas Finieris Group

Щороку Latvijas Finieris Group відзначає працівників, які демонструють видатні результати та лідерські якості в межах та поза межами своїх безпосередніх робочих обов’язків. Антон Ольшевський, інженер з промислового обладнання та інструментів Iekārtu rūpnīca – виробничого підрозділу Latvijas Finieris Group, отримав нагороду «Висхідна зірка» під час щорічної церемонії нагородження найкращих працівників. Він зізнався, що ця нагорода дає йому додаткову мотивацію та енергію, щоб продовжувати виконувати свою роботу якнайкраще.

Антон Ольшевський приєднався до Latvijas Finieris Group минулоріч і, як відзначають у компанії, за результатами своєї  праці злетів, як космічний корабель, високо вгору. Багато колег відзначили його глибокі знання в галузі технологій, лідерські якості та вміння вирішувати проблеми. Завдяки своєму великому досвіду та вмінню вирішувати проблеми, він менш ніж за рік довів свої таланти та знання колегам з різних підприємств Latvijas Finieris. Тому його номінація була очевидною, кажуть у Latvijas Finieris Group.

Основні обов’язки Антона Ольшевського в основному пов’язані з діагностикою, центруванням, балансуванням та іншими вимірюваннями машин. Він шукає потенційні пошкодження і проводить профілактичні роботи, забезпечуючи належну роботу обладнання без зупинок і стабільність виробничого процесу.

На запитання про найбільш значущі виклики на роботі, Антон відповідає: «Щодня виникає багато викликів, і кожен з них відрізняється залежно від машини. Ми працюємо з технічно складними машинами, і технічне обслуговування може бути складним. Це вимагає детальних технічних знань і вміння швидко вирішувати проблеми».

Антон – з України, але вже п’ять років живе в Латвії. У вільний час він вивчає латиську мову, проводить час із сім’єю та ремонтує транспортні засоби. Має ступінь бакалавра в галузі машинобудування та ступінь магістра з агроінженерії.

Довідково: Latvijas Finieris Group – провідний виробник та постачальник березової фанери та виробів з неї в країнах Балтії. Компанія активно підтримує Україну та з перших днів повномасштабного вторгнення всіляко допомагає нашій країні та українським біженцям у Латвії.

Поширити статтю