Українські меблевики беруть участь в IMM Cologne 2023

390 Views

4 червня 2023 року українські виробники меблів, об’єднані під маркою «Меблі України», розпочали роботу на міжнародній виставці IMM Cologne 2023 (виставка триває з 4 по 7 червня 2023 року). 

Про це повідомляє Українська Асоціація Меблевиків (УАМ) і нагадує, що IMM Cologne є однією з провідних міжнародних подій у галузі дизайну меблів та інтер’єру.

На цю виставку приїзджають професіонали та експерти з усього світу, у тому числі архітектори, дизайнери, виробники меблів, дистриб’ютори та роздрібні продавці.  За інформацією УАМ, попередня IMM Cologne зібрала майже 128 тис. відвідувачів із понад 145 країн.

Як зазначають в УАМ, національний стенд українських меблів площею 330 м2 об’єднав 20 виробників меблів різних категорій, серед яких Меблева фабрика «МІРТ», Кухня «Мрія», Павлик, Шик, TENTONI, WOODSUN, Azzare, Ярекс, ARTBUZ, BONART, Bonsso, Столярна компанія ПІК, Комфорт меблі, Doros, Dubyk-M, FORTO, Меблева фабрика “Константа”, GOODWOOD, КИЇВ СТАНДАРТ та Monredo.

Спільну виставку на IMM Cologne 2023 організувала команда Furniture of Ukraine Business Expo, яка представляє Українську Асоціацію Меблевиків.  Повідомляється, що у 2021 році проєкт успішно організував виставку FUBE в Україні, а з початку війни під єдиним прапором «Меблі України» команда FUBE об’єднала 91 меблеву фабрику та взяла участь у 6 міжнародних виставках у Польщі, Німеччині, Італії, Великобританії та ОАЕ.

Також в УАМ наголошують, що організація національного стенду в Кельні стала можливою завдяки активній співпраці та підтримці Міністерства закордонних справ України, Експортерів Назовні, Офісу з розвитку підприємництва та експорту в Україні, Офісу з просування експорту України, Посольства України в Німеччині, Рівненської, Київської та Львівської обласних військових адміністрацій.  Партнерами по переговорній зоні стали Kleiberit Ukraine та Hafele.  Стенд підтримується USAID «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК, УПРАВЛІННЯ ТА ЗРОСТАННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА» (EDGE).

Це – далеко не повний перелік компаній та організацій, завдяки яким участь українських меблевиків у IMM Cologne 2023 стала можливою. Детальніше із переліком партнерів можна ознайомитися на сайті УАМ.

Поширити статтю