Українські меблевики об’єднали зусилля для допомоги українцям

194 Views
Фото: Facebook УАМ

Українські меблевики вкотре об’єднали зусилля заради затишку і комфорту наших співвітчизників, котрі внаслідок бойових дій були змушені покинути свої домівки.

З початку війни за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Українська Асоціація Меблевиків (УАМ) реалізовує проєкт з підтримки центрів ВПО.

З березня по червень 2022 року в рамках грантової діяльності УАМ організувала підтримку для членів асоціації-виробників меблів та сприяла їм у виробництві та доставці різних типів меблів до 30 таких центрів з 10 областей. Загалом за 4 місяці було виготовлено і доставлено 1100 ліжок та стільки ж матраців, 100 стільців. Через благодійні фонди та центри для ВПО продукція була передана до Вінницької, Запорізької, Харківської, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської та Житомирської областей.

А нещодавно на своїй Facebook-сторінці Українська Асоціація Меблевиків висловила вдячність компаніям Kronospan Ukraine, Kronospan Rivne, Кронас, Hafele Ukraine та Меблевий Парк за зручні ліжка для вимушених переселенців в Києві, де завдяки праці благодійного фонду “Синергія заради Добробуту” для них було організовано тимчасовий прихисток.

Своєю чергою, у Kronospan Ukraine повідомили, що цьогоріч фонд KronospanFoundation долучився до проєкту Української Асоціації Меблевиків з виробництва меблів для центрів ВПО і надав спонсорську допомогу в розмірі понад 900 тис. грн. Також Kronospan Ukraine додатково передала близько 3800 м² ламінованої плити ДСП.

Поширити статтю