В Австрії продовжують знижуватися ціни на пелети

72 Views
Фото ілюстраційне. Фото: goldenpages.rv.ua

В Австрії в грудні ціни на пелети значно знизилися – на 5,6% порівняно з попереднім місяцем. Середня ціна на деревні пелети становить 35,63 євроцента за 1 кг. Порівняно з груднем минулого року ціни на пелети впали на 34,6%. І навпаки – опалення викопним паливом в Австрії коштує дуже дорого.

Про це повідомляє proPellets Austria.

Мазут наразі коштує на 64,72% дорожче пелет, а природний газ – на 141,89%. Для домогосподарства, яке споживає 3 тис. л мазуту на рік, використання пелет дозволить заощадити близько 1 385 євро за опалювальний сезон. Порівняно з газовою системою опалення, яка споживає приблизно 30 тис. кВт·год , пелети дозволили б заощадити понад 3 000 євро за опалювальний сезон, кажуть в організації.

Як зазначають у proPellets Austria, австрійський уряд посилає потужний сигнал на користь енергетичного переходу: він більш ніж удвічі збільшив фінансування для переходу на відновлювані системи опалення. Нова федеральна субсидія у розмірі до 18 тис. євро тепер покриває в середньому 75% витрат на перехід з викопного палива на пелетні системи опалення. У комбінації із державними субсидіями можна отримати фінансування до 27 900 євро. 

Нагадаємо, за повідомленням Німецького інституту пелет ціни на пелети в грудні в Німеччині теж знизилися.

Поширити статтю