Замість пластика – дерево: в Європі починають випускати екологічні платіжні картки

Дебетові картки TreeCard виготовлені з екологічно чистої деревини вишні FSC. З одного дерева можна отримати 300 тисяч карток.

Німецька пошукова система Ecosia інвестувала 1 млн фунтів стерлінгів в британський стартап TreeCard, який виготовляє дерев’яні платіжні картки.

Як повідомляє Ecosia, 80% прибутку, отриманої з платежів, будуть направлені на екологічні програми з відновлення лісів, а решта 20% – на виготовлення самих карток.

Дерев’яна карта TreeCard працює в мережі Mastercard, і як повноцінна дебетова картка поповнюється зі звичайного банківського рахунку, має чіп та PIN-код для безпеки, працює з підтримкою безконтактних транзакцій та мобільних платежів.

Крім цього, TreeCard також має власний мобільний додаток, в якому можна слідкувати за видатками, розділяти рахунки з друзями та дивитися, скільки дерев було висаджено на кошти з кожної платіжної операції.

“Ми прагнемо залучити як мінімум 100 тисяч осіб. По нашим оцінкам, це допоможе нам профінансувати посадку шести мільйонів дерев. TreeCard буде запущена в США і на деяких ринках ЄС протягом наступних 12 місяців. Але багато залежить від зацікавленості і підписок, які ми отримаємо від користувачів Ecosia по всьому світу”, – розповідає співзасновник TreeCard Джеймі Кокс.

Поширити статтю