Завіси для скляних і тонких фасадів

Tags: 618 Views

Меблеві завіси відомі давно і відтоді пройшли чималий період удосконалення. Якщо порівняти сучасну завісу із її античними чи навіть середньовічними предками, то теперішня – це космічні технології. Здавалося б, що уже немає що поліпшувати, та виробники завіс наввипередки анонсують усе нові й нові удосконалення.

Один із найновіших прикладів удосконалення меблевих завіс – Tiomos, у розробку яких фахівці вклали знання й досвід, накопичені протягом кількох десятиліть, а під час багаторазових випробувань принципово змінили і перепроектували усі деталі і функції.

Tiomos Mirro – завіса для дзеркальних і скляних фасадів

Скло формує у приміщеннях чистоту ліній і прозорість. Завдяки цьому елементи зі скла доволі часто застосовують у меблевих виробах. Найчастіше це полички та дверцята. Якщо перші встановлюють на порівняно прості полицетримачі, то другі потребують спеціальних технологій.

Tiomos Mirro – це саме та спеціальна технологія яка забезпечує плавність зачинення скляних і дзеркальних фасадів, адже у плече завіси вмонтовано демпфер Soft-close.

Поряд із випробуваною технологією кріплення, яка забезпечує надійне фіксування до скляної поверхні, у завісах цієї серії реалізовано елегантний зовнішній вигляд, що гармонійно поєднується із сучасними інтер’єрними тенденціями.

Завіси Tiomos

Tiomos M9 – багатофункціональність для ексклюзивних фасадів

Завіси цієї серії призначені для фасадів з малою товщиною або фасадів з фальцем. Конструкція забезпечує максимальну стабільність завіси при лаконічному дизайні, а вбудований демпфер – плавне та безшумне зачинення.

Водночас із можливістю регулювання у трьох площинах, плавним регулюванням по вертикалі, хорошою кінематикою тощо ще однією важливою характеристикою завіси є можливість встановлення фасадів з мінімальними зазорами, які нині є вимогою дизайнерів інтер’єрів у всьому світі.

Завіси Tiomos

Переваги

Прихована система Soft-close
Дотягувач вбудовано у плече завіси. Роботу усіх внутрішніх механізми завіси приховано, проте вони працюють наче швейцарський годинниковий механізм. Конструкція дає змогу використовувати комбінації із різними завісами: з механізмом Soft-close або без нього.

Регулювання демпфера без інструментів
Одна із особливостей завіс системи Tiomos – демпфер Soft-close зі ступінчастим регулюванням зусилля зачинення, яке відбувається у кожній фазі руху рівномірно і плавно. При цьому розмір і маса фасаду не впливають на роботу демпфера.Демпфер Soft-close має три ступені регулювання. Виробник постачає завіси із горизонтальним розташуванням регулювального важеля. Щоб підвищити потужність демпфера, слід повернути регулювальний важіль вправо на 90˚, а для зменшення – на 90˚ вліво.

Плавне регулювання по вертикалі
Завіси обладнано механізмом плавного регулювання по вертикалі із функцією самогальмування. Завдяки цьому завіса зберігає стабільність у будь-якому положенні.

Оптимальний принцип дії важеля
Кожна людина може оцінити красу руху. Завдяки вдалій оптимізації кінематичних параметрів переміщення важеля, щоб відчинити меблевий фасад, слід докласти мінімум зусиль.

Фасади товщиною до 24 мм
Для фасадів товщиною від 12 до 24 мм можна застосовувати завіси цієї серії. Це дає змогу зробити двері товщиною до 24 мм цілком накладними, а отже, створити ще більше можливостей для втілення дизайнерських ідей.

Мінімальні зазори
Кінематика завіси дає змогу відчиняти її плавно та легко, а характеристики руху нової конфігурації забезпечують мінімальні зазори – 0,9 мм. Завдяки цьому стають широкими можливості для нових дизайнерських рішень.

Максимальна стійкість
Збільшена на 30% площа накладання завіси, як і колісна база в автомобілях, слугує запорукою підвищення стійкості.

Поширити статтю