У Actimall розповіли про вплив пандемії на деревообробну та меблеву індустрії

325 Views

Аналіз даних, зібраних асоціацією Acimall, не здивував і підтвердив негативний вплив локдауну, викликаного пандемією Covid19. Перший квартал 2020 року завершився повсюдним скороченням замовлень на деревообробне обладнання та інструменти, причому двозначне зниження, нехай і з деякою затримкою, охопило всі світові ринки.

Щоквартальне опитування, що включає репрезентативну вибірку по всій галузі, виявило скорочення замовлень на 21,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. При цьому міжнародні клієнти скоротили обсяги замовлень на 19,4%, внутрішній попит зменшився на 25,3%. «Зрозуміло, що широко поширене скорочення і наступна зупинка виробничої діяльності вплинули на результати, викликавши кризу попиту, який, ймовірно, вплине на весь рік. Дії національних, європейських і світових урядів та установ з підтримки економіки і кожної галузі будуть мати вирішальне значення в найближчому майбутньому », – зазначив Даріо Корбетта, генеральний директор асоціації Acimall.

Галузеві компанії могли б завершити і доставити все відкладені замовлення, але побоювання за майбутнє змусили занадто багатьох клієнтів відкласти інвестиційні рішення, чекаючи більш безпечних перспектив. Дослідження підтверджує побоювання підприємців галузі: 69% очікують скорочення виробництва, 19% – прогнозують деяку стабільність і тільки 12% – вірять в позитивну динаміку.

Не менш важливою є цифра, традиційно представлена ​​в щоквартальному опитуванні офісу Acimall Studies, а саме настрій на найближче майбутнє. Прогнозне дослідження показує, що в галузі переважають побоювання як щодо внутрішнього попиту, так і з приводу слабких шансів знайти компенсацію за кордоном: 13% опитаних очікують збільшення іноземних замовлень, проте 31% вважають, що ніяких змін не буде. Ще 56% респондентів побоюються, що найгірше ще попереду. Жоден власник бізнесу не відчуває оптимізму з приводу надходження замовлень від італійської деревообробної та меблевої промисловості: 37% сподіваються на деяку стабільність, а 63% вважають, що тенденція до зниження збережеться.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь