АДПУ взяла участь у робочій зустрічі з представниками Держмитслужби щодо проблем, які виникають під час митного контролю вантажів

28 Views
Фото: ГС "АДПУ"

Асоціація деревообробних підприємств України прийняла участь у зустрічі стосовно проблем, які виникають у підприємств-експортерів деревини на митному кордоні.

Зустріч була ініційована Державною митною службою України за сприяння Державного Агентства лісових ресурсів України. Серед учасників зустрічі були присутні: ДАЛРУ, представники Держмитслужби, науковці з Національного лісотехнічного університету України, технічні експерти з стандартизації, та інші організації та об’єднання.

Під час зустрічі було надано багато експертних технічних обґрунтувань щодо класифікації товарних кодів УКТ ЗЕД лісопродукції. 

Результатом онлайн наради стало звернення від Держмитслужби до Всесвітньої митної організації із  проханням дати роз’яснення на всі спірні питання. 

“АДПУ всіляко підтримує подібні зустрічі, адже останнім часом учасники нашої асоціації також мають чимало проблем пов’язаних із митним контролем. Сподіваємось на найшвидше вирішення цієї ситуації”, – зазначає Андрій Циганок, виконавчий директор ГС “Асоціація деревообробних підприємств України”.

ГС “АДПУ”

Поширити статтю