AkzoNobel випустила нову порошкову фарбу

63 Views
Фото: AkzoNobel

Компанія AkzoNobel випустила першу в галузі архітектурну порошкову фарбу, яка може полімерилізуватися при температурі до 150°C і при цьому має сертифікат Qualicoat першого класу .

Затвердіння при температурі на 30°C нижчій, ніж у традиційних порошкових фарб, означає, що Interpon D1036 Low-E може допомогти клієнтам скоротити споживання енергії на 20%, зазначають у компанії. Вона також може затвердіти на 25% швидше, ніж звичайні порошкові фарби, що дає змогу покрити більше виробів за менший час.

“У час, коли кожна компанія прагне зіграти свою роль у скороченні енергоспоживання та прискоренні сталого розвитку, Interpon D1036 Low-E підтримає наших клієнтів у скороченні викидів вуглекислого газу, а також допоможе нам досягти нашої власної мети – зниження викидів діоксиду вуглецю на 50% по всьому ланцюжку створення вартості до 2030 року, – пояснює Джефф Джірак, директор підрозділу порошкових покриттів компанії. – Ми пишаємося тим, що впроваджуємо інноваційні рішення, які допомагають вирішити деякі поширені проблеми сталого розвитку та енергозбереження, з якими стикаються виробники покриттів, компанії, що їх наносять, та наш власний бізнес”.

Нова лінійка засобу підходить для багатьох типів архітектурних будівельних конструкцій, призначена для зовнішнього та внутрішнього використання, від фасадів будівель і вікон до перил і дверей – або для будь-якого іншого застосування, де зазвичай використовується архітектурний сертифікований продукт. Ключові характеристики продукту – чудовий рівень зносостійкості для захисту насиченості кольору та експлуатаційних характеристик покриття.

Щодо екологічності продукту, то її підтверджує “Екологічна декларація продукту” (EPD) – оцінка впливу продукту на навколишнє середовище протягом усього його життєвого циклу, яка пройшла незалежну перевірку.

Як зазначають у компанії, окрім зобов’язання скоротити викиди вуглецю на 50% по всьому ланцюжку створення вартості до 2030 року, AkzoNobel також має на меті досягти 100% циркулярного використання матеріалів до кінця десятиліття та отримувати 50% прибутку від екологічно чистих рішень.

Пан Джірак додає: “У міру того, як ми просуваємося на шляху до наших амбіційних цілей щодо нульових викидів діоксиду вуглецю, ми продовжуватимемо тісно співпрацювати з нашими клієнтами, щоб зрозуміти їхні потреби та надати їм необхідну продукцію, щоб ми могли разом будувати більш стале майбутнє”.

За матеріалами AkzoNobel

Поширити статтю