Автоматизоване виготовлення столярки дає змогу конкурувати на ринку

Програмне забезпечення PowerWIN для автоматизованого виготовлення столярки – продукт компанії DDX, який спрямований на ефективне використання ресурсів паралельно з технологічними інноваціями.

Комплекс PowerWIN є програмним рішенням у сфері автоматизованого конструювання й виготовлення виробів, зручний для користувача й інтуїтивно зрозумілий для параметричного проектування й виготовлення вікон, дверей і жалюзі. Кінцевий користувач проходить через всі етапи проектування: від вибору форми до поділу арки на сегменти. Завдяки інтерактивній просторовій графіці з PowerWIN можна налаштувати всі параметри елементів, користуючись лише мишкою. Можна конструювати рами й прорізи, оперувати накладними частинами, секціями, коробками, лиштвами, галтелями, плінтусами, віконними й дверними упорами, склінням, панелями, жалюзі; враховувати стики, дюбелі, фурнітуру, сировину.

Всі проекти є параметричними, тому, якщо вводяться нові виміри, PowerWIN автоматично обчислює положення кожного елемента, враховуючи фурнітуру. Програма дає змогу зберігати зображення вікон і дверей у форматах BMP, JPG, TIFF і TAG. Щодо експорту, то PowerWIN підтримує DXF-файл будь-якого елементу вікна чи дверей..

З PowerWIN легко створювати вікна прямокутної, трапецієподібної й трикутної форми, готичні й круглі арки, ілюмінатори, похилі вікна, отвори верхнього світла. Також можливо створити геометрію рами за допомогою модуля CAD PowerWIN або імпортувати її з файлу DXF. Крім того, за допомогою PowerWIN розробляють як типові, так і індивідуальні проекти веранд, патіо, перегородок і малих садових форм. Для кожного отвору, дверного або віконного, користувач вводить всі необхідні параметри – від розмірів і типу відкривання стулок і полотен, до типів з’єднань елементів і дрібніших деталей.

PowerWIN керує проектуванням, конструюванням і виготовленням складних вікон і дверей. Як вже було зазначено, програма автоматично розділяє арки на сегменти. Користувач може ввести кількість сегментів, і програмне забезпечення автоматично розраховує цей поділ. Якщо користувач входить у цей розділ, програмне забезпечення обчислює мінімальну кількість сегментів для поділу арки.

PowerWIN також дає змогу гармонізувати розміри прорізів і столярки та адаптувати розміри кожного елемента з урахуванням необхідного запасу матеріалу. Програма формує специфікацію елементів, списки різання й складання кожної частини вікна чи дверей, включаючи сегменти арок. Це стосується й списків скла й панелей із розмірами та геометрією.

Ще PowerWIN генерує коди числового програмного керування для одночасної пакетної обробки великої кількості вікон і дверей.

WinCAM – це особливий варіант PowerWIN, який розробили для автоматизованого виготовлення елементів вікон і дверей, включаючи фурнітуру й дюбелі. Для того, щоб оптимізувати виробництво, WinCAM керує компонуванням деталей на верстаті враховуючи їхню кількість, положення, товщину, а також інші нюанси.

Комплекс PoweWIN, пов’язаний із програмним забезпеченням EasyWOOD, що автоматично генерує програми обробки деталей вікон і дверей та відображає просторове моделювання процесу верстатної обробки за допомогою просторової моделі обробного центру. Нарешті, є спеціальний модуль керування переміщенням інструментів, що попереджає можливі їхні зіткнення із заготовками, готовими деталями та іншими інструментами.

Поширити статтю