Будинок-ліс з’явиться у Австралії

Житловий хмарочос «Міський ліс» буде являти собою густо зарослий вертикальний сад.

Проект Urban Forest дизайнерського бюро Koichi Takada Architects може позмагатися з найкрасивішими та найбільшими парками. Більш ніж 1000 дерев та 20 000  рослин на зовнішній стороні будівлі роблять цей хмарочос однією з найбільш густо вкритих зеленню будівель у світі.

На 30 поверхах, загальною площею 55 000 квадратних метрів, будуть розташовані 382 квартири, що обслуговуватимуться стійкими технологіями – сонячними батареями та генераторами зі збору дощової води.

Основа ЖК буде представляти собою чотири колони, що схожі на стовбури дерев. Критий простір на першому поверсі буде служити невеликим громадським парком, площею 1642  квадратних метри. На даху будинку буде створено двоповерховий садок для жителів комплексу.

«Вертикальна посадка в висотних будівлях стає все більш популярною тенденцією. Зелень приносить біорізноманіття, кисень і користь для психічного здоров’я в міське середовище з високою щільністю населення», — коментує свій проєкт Koichi Takada Architects. «Urban Forest покритий на 300% живою зеленню з 259 місцевих видів рослин і дерев.»

Автори проєкту також відзначають, що форма будівлі спеціально сконструйована для потрапляння максимальної кількості природного світла і забезпечення перехресної вентиляції. Зелень забезпечує додаткову ізоляцію. Інші стійкі функції включають сонячні батареї, збір дощової води. Багато конструкцій виконані з перероблених та екологічно чистих матеріалів.

Поширити статтю