День працівника лісу: відзначили найкращих

Tags: 332 Views

До Дня працівника лісу відзначили кращих працівників, – повідомляє Держлісагенство.

У Державному агентстві лісових ресурсів України відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу. Привітати лісівників зібралися Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, народні обранці та колектив агентства.

фото dklg.kmu.gov.ua

До працівників зеленої галузі звернувся Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович: «Ліс завжди був і буде багатством і надбанням України. Я дякую за працю всіх, хто сьогодні присутній у цій залі, хто зараз знаходиться на своїх робочих місцях — в лісі або на виробництві. Спасибі за професіоналізм, за відданість своїй справі, за вашу небайдужість і турботу про ліс».

У ході святкувань, Василь Степанович вручив почесні державні відзнаки працівникам Державного агентства лісових ресурсів України.

Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» нагороджено головного спеціаліста Відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентину Молярчук, заступника начальника Відділу використання лісових ресурсів Олександра Рибака, головного спеціаліста Відділу використання лісових ресурсів Андрія Мусійовського. Подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів України отримав головний спеціаліст відділу лісового господарства Управління лісового господарства та відтворення лісів Едуард Савицький. Почесними грамотами Національного агентства України з питань державної служби нагороджено головних спеціалістів Сектору з персоналу Ірину Токову та Світлану Гору.

фото dklg.kmu.gov.ua

Варто відзначити, що ще понад 1000 державних нагород буде вручено працівникам лісової галузі по всій Україні.

Поширити статтю