Деревообробка – з думкою про майбутнє

Tags: 139 Views

Здавалося б, лише вчора завершилася виставка «Деревообробка», в пам’яті свіжі спогади гулу виставкового залу, а до наступної виставки ще часу та часу… Проте організатори уже активно працюють над заходом 2018 року. 

Та давайте для початку коротенько підіб’ємо підсумки цьогорічної виставки.

Як завжди атмосфера на «Деревообробці» була дуже тепла. Ще б пак, адже цьогоріч вона святкувала своє двадцятиріччя! Тож звідусіль випромінювався святковий дух.

«Львів такої виставки ще не бачив, – переконаний Андрій Стегура, президент ПрАТ «Гал-ЕКСПО». – У ній взяли участь 143 представники з України і 9 країн світу. Презентовано на заході високопрофесійне та продуктивне обладнання понад 380 брендів із 25 країн світу. Самих лише верстатів – 270 одиниць! Усе це різноманіття зайняло площу 5947 м2. Якщо ж говорити про відвідувачів, то за чотири дні із виставковою експозицією ознайомилися близько 3800 осіб».

Щоправда, його захват поділяли не всі. Деякі експоненти нарікали на невелику кількість відвідувачів, хтось стверджував, що через обмеження у площі не зміг розгорнути демонстрацію продукції на повну силу, інших організаторам довелося буквально «втискати» через брак місця, оскільки охочих взяти у виставці участь було настільки багато, що стало зрозуміло – виставковий комплекс «Південний-EXPO», куди два роки тому переїхала «Деревообробка», вже не в змозі вмістити їх усіх.2.jpg© Відвідувачі виставки “Деревообробка”

Як і завжди на подібних заходах, кожна компанія намагалася показати краще, що в неї є. Хтось був тут уперше, тому шукав нових клієнтів, для когось це був привід побачити наявних і ще раз ними поспілкуватися та нагадати про себе.

Загалом на виставці представили весь комплекс обладнання, яким користуються підприємці у деревообробній галузі. Відвідувачі могли тут знайти стрічкові лісопиляльні верстати, горизонтальні та вертикальні пилорами, фрезерні, багатопиляльні верстати, обладнання для сушіння деревини, аспірації та вентиляції. Окрім обладнання, експоненти демонстрували також кращі зразки шліфувального та дереворізального інструменту. До уваги відвідувачів теж були засоби захисту деревини, лакофарбові матеріали, клеї, оливи, антисептики, воски, розчинники, антипірени тощо.

Проте лише цим «Деревобробка» не обмежувалася. Оскільки деревообробна галузь неможлива без лісової, то на виставці була представлена і лісова техніка, зокрема дровоколи, тракторні причепи і гідроманіпулятори тощо.

Серед цього деревообробного та лісозаготівельного різноманіття знайшлося місце й для продукції, необхідної при виробництві меблів.1.jpg© Учасники виставка “Деревообробка

Та не лише обладнанням та інструментом «жила» виставка. Насиченою й цікавою було програма супутніх тематичних заходів.

Минуле підсумували, тож давайте перейдемо до значно цікавішого – роботи над майбутнім.

«Цьогоріч ми зіткнулися із проблемою, для вирішення якої два роки тому переїхали у новий виставковий зал, – бідкається Андрій Стегура. – У палаці спорту «Україна» ми кілька років поспіль не мали змоги вмістити усіх охочих, тож прийняли рішення перенести виставку у «Південний-EXPO», але проблема, яку ми вважали вирішеною, наздогнала нас дуже швидко. Тож цього року довелося, як-то кажуть, різати по-живому обмежуючи площі. Прошу вибачення в усіх, кому довелося обмежити площу експозиції чи відмовити в участі – на це справді були дуже вагомі причини. На жаль, наразі у Львові немає виставкового залу більшої площі. Зараз шукаємо варіанти, щоб за потреби наступного року ми могли ще трішки збільшити площу відкритої експозиції».

Погоджуються організатори й з тими учасниками, які нарікають на зменшення кількості відвідувачів. Внаслідок проведеного аналізу з’ясували, що основним фактором, котрий вплинув на кількість відвідувачів, стала виставка «Ligna 2017». Через близькість дат проведення тим керівникам підприємств, які були на виставці у Ганновері, дуже важко було встигнути відвідати ще й львівський захід. Тож, визначаючи дату проведення виставки 2018 року, у «Гал-ЕКСПО» зробили усе можливе, щоб уникнути повторення цьогорічної ситуації, оскільки, наступного року відбуватиметься виставка «Xylexpo 2018» (з 8 по 12 травня). Тепер у всіх, хто поїде у Мілан, буде достатньо часу, щоб відпочити від далекої мандрівки та з новими враженнями і повними сил завітати на «Деревообробку 2018».

«Ми завжди дослухаємося до зауважень учасників виставок, адже їхня критика – це «діагноз» наших недопрацювань, усуваючи які, ми робимо виставку лише ефективнішою,– ділиться Андрій Васильович. – Деякі учасники висловлювали нам побажання про зміну традиційних дат проведення виставки. Як варіант, вони пропонували місяць квітень. Та ми не маємо права приймати такі рішення, не запитавши думки усього загалу. Для цього ми провели широкомасштабне опитування серед учасників виставки, і більшість із них висловилася на користь традиційних дат. Тож виставка «Деревообробка 2018» відбуватиметься з 22 по 25 травня, а якщо в подальшому більшість учасників висловиться за зміну дат, то ми підемо їм назустріч».

Колектив компанії-організатора виставки запрошує усіх лісівників, деревообробників та меблевиків взяти участь у виставці «Деревообробка 2018» та запевняє, що уже зараз, детально проаналізували цьогорічну роботу, посилено працює над досягненням максимального ефекту від виставки як для її відвідувачів, так і для експонентів.

«Ми завжди відкриті до діалогу і порад від учасників ринку, які прагнуть, щоб виставка «Деревообробка» з кожним роком ставала все ефективнішою й ефективнішою. Тож, якщо у Вас є ідеї як цього досягти – звертайтеся до нас і ми разом працюватимемо над досягненням мети», – звертається до усіх гравців ринку президент ПрАТ «Гал-ЕКСПО» Андрій Стегура.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь