Industry 4.0 у реальних рішеннях для деревообробки

Йдеться про верстат із новою концепцією керування сенсорним екраном TURBO-Drive.

Особливість цього верстата полягає в тому, що, крім різання, TURBO-Drive також може виконувати свердління та фрезерування й маркування всіх видів. Для цього його можна опційно обладнати двома вертикальними агрегатами – фрезерним і свердлильним потужністю 7,5 кВт для фрезерування виїмок або профілів, а також свердлильним агрегатом потужністю 2,2 кВт. Ці вертикальні установки допомагають виконувати унікальні фрезерні операції на окремих деталях або на багатьох деталях.

Серцем машини є гнучкий 5-осьовий пиляльний агрегат для будь-якого кута та нахилу різання, який може обертатися на 360° і нахилятися приблизно на 90° одночасно, а також робить можливим будь-який вид різання, причому операції виконує швидко, точно і з високою якістю поверхні.

На відміну від альтернативних рішень пиляльний диск пилки TURBO-Drive здатний рухатися під нульовою лінією та під кутом 90°, що дає змогу розпилювати горизонтально, під кутом і на будь-яку необхідну товщину.

Верстат не тільки швидкий та універсальний, а й герметичний, щоб запобігти потраплянню пилу та зменшити рівень шуму. Його можна встановити просто на рівній бетонній підлозі без спорудження спеціальної конструкції.

Для максимальної пропускної здатності автоматизацію TURBO-Drive можна додатково покращити системою In-Feed. Користувач може розмістити кілька дощок на завантажувальному конвеєрі. Ці дошки потім автоматично подаються на TURBO-Drive і через машину точно та ефективно. Така простота використання означає, що оператор може зосередитись на інших завданнях, доки машина їх обробляє. Система з перехресного транспортера доступна на виході з машини для збору та сортування готових деталей.

Для ідентифікації та маркування кінцевих деталей на TURBO-Drive можна встановити систему маркування із струминним друком, а також маркувальну ручку або пристрій для друкування етикеток. Загалом на верстат можна додати будь-які маркувальні опції − від найпростіших до багаторядкових текстових чи штрих-кодів. Дані можна легко встановити із більшості розроблених програмних продуктів безпосередньо в програмне забезпечення TURBO-Drive.

Розробляючи нове програмне забезпечення CAMBIUM для TURBO-Drive, виробники керувалися принципом «один програмний пакет для всіх машин і для всіх завдань».

Завдяки CAMBIUM весь процес виробництва від задуму і підготовки роботи аж до отримання готових деталей відображається за допомогою одного програмного пакета. Це дає змогу уникнути проблем із інтерфейсом, а також не передбачає додаткового навчання й високих витрат, пов’язаних із придбанням та підтримкою декількох систем. CAMBIUM розроблене спеціально для потреб сучасної деревообробки – система є гнучкою та цілком автоматичною з простим керуванням.

Незалежно від того, який потрібен варіант обробки на верстаті, система забезпечує ефективне і надійне вирішення будь-якого завдання без додаткового програмування. Оновлення програмного забезпечення безкоштовне.

https://youtu.be/aNTbWn-IKgE
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *