Новинка – шліфувальний верстат JSM

66 Views
Фото: Heesemann

Компанія Heesemann, відомий виробник шліфувальних верстатів для деревини, виводить на ринок нову модель JSM, вагомою перевагою якої є співвідношення ціни та якості.

JSM – це доступна універсальна шліфувальна машина для малих і середніх підприємств з високими вимогами до якості поверхні. Вона доступна у двох варіантах робочої ширини та трьох комплектаціях обладнання.

Залежно від комплектації, шліфувальний верстат добре підходить для шліфування масиву деревини, шпону та лаку. Чотири конфігурації з одним або трьома робочими блоками доступні з робочою шириною 1100 мм і 1350 мм. Обладнання відмінно підходять для виготовлення кухонних, офісних меблів і меблів з масиву деревини. Верстат також легко справляється з калібруванням і чистовим шліфуванням масиву деревини, шліфуванням шпону, проміжним шліфуванням лаку та очищенням панелей.

JSM пропонує безступінчасту швидкість подачі 3-12 м/хв, оглядові вікна в дверцятах для заміни стрічки, подовжувач столу з інтегрованими роликами і регульованою робочою висотою для зручної роботи, сенсорний дисплей з діагоналлю 15,6 дюйма, внутрішнє освітлення верстата і повзункове управління витяжкою.

Абсолютно плоскопаралельний стіл Heesemann забезпечує ідеальну точність розмірів заготовок – їх можна обробляти завтовшки від 3 мм до 160 мм. Залежно від комплектації можна додати різні корисні функції, наприклад, очищення заготовки на виході і столу за допомогою вакуумної повітродувки, що означає, що навіть невеликі заготовки або заготовки з гладкою поверхнею можна обробити без будь-яких проблем.

Чотири конфігурації та варіанти обладнання пропонують відповідний верстат для конкретних вимог. Фото: Heesemann

Якщо обрати комплектацію Perfomance або Advanced, то користувач отримає на додаток до вищепереліченого систему магнітної притискної балки CSD для адаптивного шліфування, яка не потребує обслуговування, двигуни шліфувальної стрічки з частотним перетворювачем для безступінчастого регулювання швидкості шліфувальної стрічки на всіх вузлах чистового шліфування, осцилюючу систему очищення шліфувальної стрічки та програмне забезпечення Belt Manager.

Всі шліфувальні верстати Heesemann мають дистанційне управління, тобто сервісне обслуговування надається швидко і в будь-якому місці за допомогою гарячої лінії.

За матеріалами Heesemann

Поширити статтю