Керівництво ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» продовжує відвідувати виробництва підприємств – членів організації. Цього разу виконавчий директор Асоціації Андрій Циганок відвідав виробництво компанії ТОВ «ЕКО.ПАЛ», розташоване в смт Кодра Бучанського району Київської області, де ознайомився з роботою підприємства, поспілкувався з колективом. Також обговорювалися проблемні питання сьогодення, плани та перспективи компанії.
Про це повідомляють в ГС «Асоціація деревообробних підприємств України».
Основна сфера діяльності ТОВ «ЕКО.ПАЛ» – повний цикл виробництва паливних гранул (пелет) та іншої продукції деревообробки. Крім деревних пелет в лінійці продуктів компанії є також гігієнічні наповнювачі із деревини для туалетів домашніх тварин Pet`s Health, тріска (лучина) для розпалювання, брус, дошки та піддони.
Як йдеться у повідомленні, оглядаючи завод «ЕКО.ПАЛ», відвідувачі побачили чітко організоване виробництво, облаштоване новітнім обладнанням європейського класу. Директор компанії Георгій Шумський розповів, що завод здатен щомісяця виробляти до 3000 тонн деревних пелет, до 1500 тонн гігієнічного наповнювача Pet`s Health, до 2000 м3 продуктів деревообробки (брус, дошка), а також до 150 м3 деревної тріски завдяки двом виробничим лініям для виробництва пелет, а також сучасному німецькому деревообробному обладнанню фірми Walther.
Зазначається також, що, як і деякі інші підприємства в Київській області, завод «ЕКО.ПАЛ» постраждав внаслідок військових дій навесні минулого року. Був зруйнований склад готової продукції, пошкоджені інші будівлі, постраждав автопарк. А весь робочий інструмент, техніку, паливо та пально-мастильні матеріали, які були в наявності, компанія передала військовим. Проте, незважаючи на всі ушкодження, «ЕКО.ПАЛ» вже відбудувала виробництво. Зараз компанія знову працює та продовжує поставляти екологічне паливо та продукти деревообробки в Україну та за кордон.
У ГС «АДПУ» зауважують, що керівництво Асоціації й надалі буде відвідувати підприємства – члени ГС «АДПУ», щоб ознайомлюватися з роботою компаній на місцях, знати їх проблемні питання та шукати спільні шляхи їх вирішення.