Голова Держлісагентства Віктор Смаль з робочою поїздкою відвідав Донеччину

45 Views
Фото: Держлісагентство

З початку повномасштабної війни підприємства Держлісагентства поставили для потреб Збройних Сил України понад 8 000 вагонів деревини на безоплатній основі.

Під час візиту на Донеччину голова Держлісагентства Віктор Смаль прозвітував Міністру захисту довкілля та природних ресурсів Руслану Стрільцю про поставки деревини для Збройних Сил України, повідомляє пресслужба Держлісагентства.

Згідно повідомлення, усі роботи йдуть за графіком. Військові використовують деревину для будівництва та укріплення бліндажів, опорних пунктів та інших фортифікаційних споруд.

“Продовжуємо робити все для зміцнення обороноздатності нашої держави”, – йдеться у повідомленні Держлісагентства та зазначається, що умови роботи лісівників у регіоні надзвичайно складні через постійні обстріли, пожежі, детонацію боєприпасів у прифронтових регіонах.

Фото: Держлісагентство

Незважаючи на це, Слов’янський та Лиманський лісгоспи Держлісагентства планово готуються до опалювального сезону, забезпечують населення дровами паливними та виконують всі свої функції. Як інформують у Держлісагентстві, частина лісництв обох підприємств знаходяться в окупації ворожими військами рф. Діяльність лісгоспів здійснюється фактично у зоні проведення бойових дій. Ворожі обстріли постійно спричиняють пожежі у лісових масивах. З початку року у лісах Держлісагентства ліквідовано 508 випадків лісових пожеж на загальній площі 11 767 га. Переважна більшість із них викликана ворожими обстрілами рф.

Поширити статтю