Юрій Болоховець: Закрили переробку – збільшили прибуток підприємства та зарплати працівників

84 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Генеральний директор ДП “Ліси України” Юрій Болоховець поінформував, що продавати необроблену деревину за ринковими цінами для держави значно вигідніше, ніж займатися пиломатеріалами. За його словами, це підтверджують результати першого півріччя 2024 року.

Про це керівник ДП “Ліси України” повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Згідно допису Юрія Болоховця, цьогорічний дохід ДП “Ліси України” (11,14 млрд грн) вищий, ніж за шість місяців минулого року, коли переробні цехи ще працювали, а відсутність власної переробки ДП “Ліси України” повністю компенсувало за рахунок збільшення реалізації необробленої деревини на 15%.

“Ми позбулися не лише переробки, але й значних дотаційних активів, які ФДМУ реалізує через Prozorro. Утримання непрофільних активів роками лише вимивало кошти підприємства. Як наслідок — очікуємо значного зростання прибутку підприємства”, – написав Юрій Болоховець.

За словами очільника ДП “Ліси України”, говорити про конкретні цифри поки зарано, але це плюс сотні мільйонів гривень до минулорічного показника.

Юрій Болоховець зазначив, що у виграші не лише держава: цьогоріч ДП “Ліси України” суттєво збільшило зарплати працівників низових ланок – майстрів лісу, помічників лісничих, лісничих, забезпечує підвищені соціальні гарантії для демобілізованих, яких у підприємства вже понад 500, підтягнуло розцінки за роботи підрядників, які вимушені виживати в умовах загострення кадрового дефіциту, а також значно збільшило витрати на ЗСУ – майже щоденно на фронт відправляється чергова партія допомоги.

“Не секрет, що мізерні зарплати у держлісгоспах подекуди компенсувалися тіньовими заробітками. Реформа все змінила. ДП «Ліси України» перейшло до моделі ринкових зарплат і прозорих умов організації виробництва. Ефективно господарюємо, чесно заробляємо”, – підсумував генеральний директор ДП “Ліси України”.

Поширити статтю