ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” підписала Меморандум про співпрацю зі своїми польськими колегами

99 Views
Фото ілюстраційне. З відкритих джерел

У рамках X Міжнародного конгресу Деревообробної промисловості, що відбувся 11 вересня у місті Познань (Польща), голова ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” Павло Васильєв та представники Польської асоціації деревообробників підписали Меморандум про співпрацю.

Про це повідомили у ГС “Асоціація деревообробних підприємств України”.

Як зазначають в асоціації, ГС “АДПУ” вже підписала Меморандуми про співпрацю з Австрійською асоціацією деревообробної промисловості та Асоціацією деревообробників Туреччини, а у червні 2023 року в Дрездені Рада експертів FOREST EUROPE вирішила надати АДПУ статус спостерігача.

“Сподіваюся, що у рамках співпраці деревообробники обох країн зроблять координацію зусиль для спільного розвитку. Також нам є чому повчитися у Польщі, бо в цій країні деревообробна галузь вже пройшла шлях становлення. Перейняти досвід нам буде дуже корисно. Сподіваюся на плідну співпрацю й з організації спільних навчальних центрів, як для молодших фахівців, так і центрів підвищення кваліфікації працівників та профільних навчальних закладів, що сприятиме розвитку галузі. Я впевнений, що ми будемо приділяти увагу всім нашим питанням, створенню спільних україно-польських проєктів для інвесторів з країн ЄС та Близького Сходу. Підписанням Меморандуму ми закладаємо міцний фундамент для майбутніх успіхів та надбань”, – сказав Голова ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” Павло Васильєв.

В ГС “АДПУ” нагадують, що вона була створена у 2022 році та покликана захищати та просувати інтереси представників деревообробної та лісової галузей. Наразі асоціація налічує 85 членів з різних регіонів України і є найбільшою організацією представників цих галузей в Україні. Підприємства-члени ГС надають понад 12 тисяч робочих місць. Їх річна переробка складає більш як 1,5 млн куб. м деревини. Продукцію реалізують у понад 35 країн світу.

Павло Васильєв зазначив, що підписання меморандуму відкриває значні можливості для подальшої співпраці українських й польських деревообробників та розширює коло спільних проєктів

Поширити статтю