В НЛТУ України відбулася зустріч із керівництвом лісової галузі

224 Views
Фото: НЛТУ України

13 вересня в Національному лісотехнічному університеті України (НЛТУ України) відбулася  розширена зустріч з керівництвом лісової галузі.

В межах робочого візиту університет відвідали т.в.о. генерального директора ДП “Ліси України” Юрій Болоховець, директор Карпатського лісового офісу ДП “Ліси України” Володимир Бадзян та начальник Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Про це повідомляє пресслужба НЛТУ України.

Зазначається, що колектив НЛТУ України мав змогу поспілкуватися з очільниками лісової галузі, почути про діяльність нещодавно створеного ДП “Ліси України”, реформування та перспективи розвитку.

Учасники заходу активно задавали питання, висловлювали свою думку стосовно удосконалення механізмів державного управління у сфері лісівництва, а також пропонували ідеї спільних проєктів.

Фото: НЛТУ України

Повідомляється, що в межах робочого візиту укладено Договір про співпрацю, зокрема щодо проведення практики студентів НЛТУ України на базі Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”. В університеті зазначають, що підписанню цього документу передували неодноразові робочі зустрічі керівництва щодо визначення основних напрямів співробітництва задля удосконалення практичної підготовки здобувачів освіти, обговорення стратегічних напрацювань та спільних проєктів.

Як повідомив Юрій Болоховець у Facebook, ДП “Ліси України” запрошує студентів НЛТУ на виробничу та переддипломну практику.

“Напередодні дня працівника лісу провів зустріч зі студентами Лісотехнічного університету. Радий повідомити, що ДП “Ліси України” підписало з НЛТУ України договір про співпрацю. Це означає, що ми запрошуємо молодих спеціалістів на практику. Найкращим студентам будемо пропонувати роботу в галузі, – написав керівник ДП “Ліси України”.

За його словами, вакансій є дуже багато: на підприємстві шукають майстрів лісу, помічників лісничого, мисливознавців, інженерів з охорони та захисту лісу, інженерів лісового господарства та інших спеціалістів.

“Університет дає фундаментальні знання, ми даємо практику. Це дві нерозривні складові для подальшої роботи в галузі”, – зазначив Юрій Болоховець у дописі та нагадав, що аналогічний договір ДП “Ліси України” підписало з НУБІП України.

Поширити статтю