HOMAG продовжує розширювати межі деревообробки

122 Views
Протягом тижня виставковий стенд HOMAG приймав велику кількість відвідувачів. Фото: HOMAG Group AG

Участь компанії HOMAG у виставці LIGNA 2023 стала подією, яка викликала захват у всіх відвідувачів завдяки представленим інноваційним рішенням та вражаючим презентаціям.

Разом з компаніями-партнерами WEINMANN, Kallesoe і System TM HOMAG розробила концепцію, яка об’єднала три стенди і дала змогу перенести відвідувачів у захоплюючий світ можливостей обробки деревини. Загалом експозицію HOMAG  протягом LIGNA 2023 відвідало понад 7500 гостей – очевидне свідчення успішної участі компанії у виставці.

На шляху сталого розвитку та ефективності виробництва

Окрім інноваційних продуктів, на виставці HOMAG представила свій підхід до ключових тем, що мають життєво важливе значення для деревообробної галузі. Одна з цих тем — сталий розвиток, який відіграє центральну роль поряд із безперервно зростаючими витратами та відповідальністю за довкілля. HOMAG переконливо продемонструвала можливість поєднання екологічності та ефективності у виробництві, що дає змогу одночасно знизити вплив на довкілля та скоротити витрати.

HOMAG CARES: спільні зусилля задля високої мети

Одним із особливих моменетів стало комплексне розширення програми HOMAG CARES, яка раніше мала переважно соціальну спрямованість. Тепер ця програма об’єднує всі аспекти сталого розвитку з метою якнайшвидшого досягнення цілей HOMAG у сфері боротьби зі змінами клімату: скорочення обумовлених діяльністю HOMAG викидів на 70% та скорочення обумовлених експлуатацією верстатів викидів на 15%. Виставка LIGNA 2023 стала важливою віхою на цьому шляху – як зазначають у компанії, HOMAG провела цей захід з мінімальним за всю історію впливом на довкілля.

Особливо примітним став проєкт «HOMAG CARES about Transformation». У співпраці з клієнтом MECAKIM та дизайнерською фірмою CARDUMEN компанія HOMAG взяла участь у повному оновленні дитячого майданчика школи «Левант» у Бадалоні (Іспанія). Ця школа надає освітні послуги та підтримку дітям з інвалідністю. У відвідувачів виставки була можливість особисто брати участь у реалізації цього проєкту, купуючи продукцію HOMAG та деталі-зразки за пожертвування.

Технології із перших уст: новинки обладнання та демонстрації його роботи

Демонстрація роботи обладнання дала відвідувачам змогу наглядно переконатися в його якості. Фото: HOMAG Group AG

Ще одним важливим пунктом були щоденні демонстрації роботи обладнання на стенді HOMAG. Тут усі відвідувачі змогли на власні очі побачити та близько познайомитися із найновішими технологіями та верстатами в дії. Працівники компанії запропонували гостям різноманітну програму, продемонструвавши як технології, так і цифрові продукти компанії.

До новинок цього року входять одноосьові завантажувальні пристрої STORETEQ F-100, призначені для пиляльних верстатів для розкрою плит. Спеціально оптимізований для пиляльного верстата SAWTEQ S-200 завантажувальний пристрій для плит дозволяє повністю автоматизувати виробництво навіть на обладнанні початкового рівня. Інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою woodStore 8 та ідеальна синхронізація з пиляльним верстатом задають нові стандарти в деревообробці.

Одноосьовий завантажувальний пристрій STORETEQ F-100. Фото: HOMAG Group AG

У розділі обробки за допомогою ЧПК велику увагу привернула модель DRILLTEQ V-310, що відрізняється різноманітним оснащенням та багатофункціональністю. Компактне та ефективне обладнання гарантує енергозберігаюче виробництво без витрат часу на налагодження. Інтуїтивно зрозуміле керування завдяки наявності системи підтримки оператора intelliGuide та ергономічним функціям DRILLTEQ V-310 задає нові критерії в галузі точності та комфорту.

Новинка в світі крайкооблицювальних верстатів – обладнаний безліччю інноваційного обладнання верстат для обробки вузьких заготовок EDGETEQ S-500. Він дає змогу обробляти вузькі заготовки, наприклад, фасади полиць, і може з високою точністю працювати з різними профілями.

Висока продуктивність та додаткові переваги VALYOU

На виставці LIGNA компанія HOMAG не оминула увагою і питання сервісу. Life Cycle Service був представлений VALYOU та багатьма іншими цікавинками. Всі відвідувачі мали змогу переконатися в ефективності портфоліо VALYOU та взяти участь у лотереї з цікавими призами, у тому числі сертифікатами на придбання запасних частин, ремонт чи укладення договорів на технічне обслуговування.

Solution Hub: парк розваг для виробництва унікальних меблів

Відвідувачі могли зануритися у віртуальний виробничий процес за допомогою окулярів віртуальної реальності. Фото: HOMAG Group AG

Ще одна вражаюча цікавинка виставки – HOMAG Solution Hub. Ця інноваційна концепція HOMAG містить весь спектр рішень для одиничного виробництва меблів. На стенді гостей запрошували до віртуального світу, в якому вони могли на власному досвіді оцінити обладнання різних класів продуктивності, створене на основі різних концепцій. Разом із технічними фахівцями HOMAG вони могли розробити індивідуальні рішення, які можна було випробувати на місці. HOMAG Solution Hub пропонував усім відвідувачам унікальну можливість побачити на власні очі майбутнє виробництва меблів за індивідуальними замовленнями та переконатися в ефективності рішень HOMAG.

Занурення у світ інновацій

В Центрі інновацій HOMAG відвідувачі мали змогу поглянути у майбутнє деревообробки. Фото: HOMAG Group AG

Ще однією родзинкою виставки став Центр інновацій HOMAG, який дав відвідувачам ексклюзивне уявлення про майбутнє деревообробки. Тут були представлені близькі до реалізації винаходи та інноваційні продукти, у тому числі машинні технології, самоналагоджувальні системи та ресурсозберігаючі виробничі рішення. Відвідувачі змогли на власні очі побачити, як HOMAG дедалі більше розширює межі деревообробки.

Інтенсивний діалог та цінні контакти

Виставка стала чудовою платформою для створення цінних контактів та прямого діалогу з усіма відвідувачами стендів HOMAG. Особливо жваве зацікавлення викликала можливість отримати консультацію у експертів HOMAG.

Відвідувачі ставили питання експертам HOMAG та отримували на них компетентні відповіді. Фото: HOMAG Group AG

У компанії наголошують, що виставка, яка пройшла з успіхом, — завжди командне досягнення всіх підрозділів компанії, що базується на відповідності продукції компанії вимогам ринку, і зазначають, що  позитивні відгуки клієнтів – неймовірне джерело мотивації для всіх співробітників HOMAG та стимул до подальшого розвитку.

За матеріалами HOMAG

Поширити статтю