Home Essentials інвестує в Україну

241 Views
Мер Кременця Андрій Смаглюк (ліворуч) та керівник компанії Кріс Екслайн (праворуч) доставили перші 100 матраців до Кременця/Фото Home Essentials

Глобальна американська компанія із виробництва та здачі в оренду меблів Home Essentials з штаб-квартирою в Гонконгу та офісами в 14 країнах світу придбала виробничі потужності у Тернопільській області та планує їх розширити. Очікується, що вже до кінця року буде відкрито першу фабрику з виробництва матраців, яка буде працювати як на експорт, так і на внутрішній ринок.

Протягом тижня в Україні з офіційним візитом перебував керівник компанії Home Essentials Кріс Екслайн, який відвідував Західну Україну та оглядав придатні для виробництва та логістичних потреб ділянки і приміщення, повідомили на Facebook-сторінці Інституту сталого регіонального розвитку.
Супровід інвестора здійснював керівник Інвестиційного офісу Тернопільської області Володимир Василевський. Серед відвіданих міст та селищ Західної України було обрано місто Кременець, міська рада якого надала найбільш привабливі умови та забезпечила інвестора усією необхідною підтримкою на місцевому рівні.

Планується, що вже до кінця року тут буде відкрито першу фабрику з виробництва матраців, яка буде працювати як на експорт, так і на внутрішній ринок. Роботою буде забезпечено понад 100 мешканців Кременецької громади, а місцевий бюджет отримає нові податкові надходження.

“Прихід такого потужного інвестора в Україну свідчить про те, на кого у війні зробив ставку міжнародний бізнес і хто буде в ній переможцем. Вже під час першого візиту потенційний інвестор придбав та подарував дітям сиротам та сім’ям внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Кременецької міської громади 100 матраців та пообіцяв подальшу підтримку в цей нелегкий для них час”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Home Essentials

Своєю чергою, у пресрелізі Home Essentials зазначили, що компанія інвестує в Україну, щоб підготуватися до післявоєнної реконструкції та надати деяку допомогу біженцям.

Home Essentials придбала виробничі потужності фабрики із виробництва матрасів в Кременці Тернопільської області України та планує збільшити її виробничу спроможність, щоб забезпечити якісними матрацами під власною маркою біженців, переміщених через війну.

Засновник Home Essentials Кріс Екслайн переїжджає до Кременця з Гонконгу, щоб особисто контролювати створення компанії в Україні, а також розгортання програми Rest Assured.

Home Essentials співпрацюватиме з місцевими органами влади та відповідними установами, щоб виявити тих, хто потребує матраців. Початкові замовлення будуть субсидуватися компанією, але планується також залучення благодійних та гуманітарних організацій й окремих донорів. Ініціатива була позитивно сприйнята українською місцевою владою, особливо обласною владою Тернополя, зазначають у Home Essentials.

“Надзвичайна сила та стійкість, продемонстровані українським народом, дають мені повну впевненість в успішному вирішенні конфлікту для України в найближчому майбутньому. Ми пишаємося тим, що зараз інвестуємо в країну, і хочемо робити те, що ми можемо, щоб допомогти спрямувати таку необхідну допомогу тим, хто був переміщений через війну”, – сказав Кріс Екслайн.

Виробництво та постачання якісних матраців було однією з основних сильних сторін бізнесу Home Essentials з моменту його заснування в 1997 році. Цей компонент підтримує основний бізнес Home Essentials, який полягає в оренді меблів.

Окрім того, Home Essentials набула унікальних компетенцій і критичного досвіду в постконфліктних зонах і зонах активного конфлікту з шоурумами та торгівельними операціями в Іраку, Афганістані, Південному Судані, Джибуті, Лівії та інших регіонах.

Поширити статтю