Інновації, що отримали нагороду під час ярмарку DREMA 2020

Tags: 222 Views

У рамках нещодавнього ярмарку DREMA 2020, у Польщі, відбувся конкурс на Золоту медаль групи MTP (MiędzynarodoweTargiPoznańskie – Познанський міжнародний ярмарок).

Журі конкурсу DREMA відзначило сім продуктів, що вирізняються інноваційністю.

Програмне онлайн забезпечення для проєктування та конфігурації меблів, продажу та контролю виготовлення замовлень ABRYSSysTEM від ABRYS

Особливі часи вимагають інноваційних та комплексних рішень. Розробка ABRYSSysTEM охоплює весь процес від конфігурації меблів до їх виготовлення. Аналогів у світі наразі немає. ABRYSSysTEM використовує більше десятка серверів, розміщених у всій Європі (Німеччина, Польща, Італія, Чехія та ін.), у відомих міжнародних дата-центрах, щоб гарантувати своїм клієнтам безпеку і сталість діяльності.
Всі необхідні дані для виробництва, після обробки замовлення, автоматично надходять на комп’ютер користувача для опрацювання і архівування. Особиста або конфіденційна інформація не надсилається у ABRYSSysTEM. Якщо користувачі хочуть зберігати ту чи іншу конфіденційну інформацію в SysTEM, то програма автоматично її шифрує. Всі проєкти автоматично копіюються на кількох серверах у кількох країнах одночасно, що дає повну гарантію їх безпеки.

Струменевий пиловловлювач VACOMAX від NAWARASERWIS

Струменевий пиловловлювач VACOMAX виконує функції, пов’язані з відсмоктуванням пилових мас у чітко визначеній точці, що гарантує високу якість обробки матеріалів і безпеку процесу. Завдяки високій ефективності, а також високим показникам фільтрації повітря, пиловлювач є екологічним та інноваційним продуктом.

Фрезерний станок 1325 ATC від POLSKA GRUPA CNC

Обладнання для обробки інженерних матеріалів, яке забезпечує ергономіку, ощадність місця та легкість транспортування зі збереженням усіх технічних характеристик. Розміщення стола і панелі управління в одному блоці – це інноваційне рішення, яке розробники реалізували у моделі плотера з серії АТС. Особливість цієї серії – додатково укріплена конструкція та сервоприводи АС на кожній осі. Використання легких і стійких металевих сплавів забезпечує більшу динаміку машини. Такі рішення допомогли створити висококонкурентний продукт за доступною ціною.

Плотер LED-UVEFIPRO 16H від ATRIUMCentrumPloteroweSp.zo.o.

Гібридний плотер EFIPro 16h було спроєктовано так, щоб забезпечити конкурентний кошт інвестицій і малий кошт експлуатації, не втрачаючи при цьому на бездоганній якості друку.  Нова модель плотера створює широкі можливості для друку на різноманітних матеріалах. Наприклад,  меблеві плити, МДФ, фанера, скло, оргскло, кераміка, бетон і багато інших. Машина знайде своє застосування у меблярстві та дизайні  інтер’єрів з огляду на велику потребу персоналізації простору. Завдяки гібридній конструкції є можливість друку на еластичних і цупких матеріалах шириною до 165 см і товщиною до 5 см. Використане у плотері чорнило цілком екологічне і має сертифікат GreenGuardGold.

Роботизована лінія для виробництва меблів на замовлення малих і середніх підприємств InfoTECFACTORYвід INFOTECCNCSp.zo.o.

InfoTECFACTORY – роботизована лінія для виготовлення меблів на замовлення із завершеною операцією до етапу монтажу. Цифрову розробку InfoTECFACTORY створено для малих і середніх виробників меблів, зацікавлених у повністю автоматизованому і водночас гнучкому виробництві. InfoTECFACTORY можна впроваджувати у процес виробництва поетапно, що дозволяє розподілити інвестиції в часі та поступово переходити від традиційних методів виробництва до інновацій.

Технологія виробництва меблів ISKRA від K&K

Технологія Iskra дає змогу швидко створити комплект корпусних меблів без використання метра і олівця. «Змонтуєш будь-який тип кріплень для меблів, які вимагають висвердлювання круглих отворів, досягнувши при цьому дуже високої точності поєднаних між собою елементів», – запевняють розробники. Ця, приваблива за ціною, технологія доступна кожному, актуальна для виготовлення меблів, які продаються у розібраному вигляді. Широкий вибір аксесуарів та спеціально облаштований стіл створюють повністю готове місце праці.

Одношаровий каттер для розкрою тканин GerberTechnologyZ1 від INTEXSp.zo.o.

Каттер GERBERZ1 – це комп’ютеризована автоматизована система розкрою тканин найновішої генерації. Пристрій є оптимальним рішенням для одношарового розкрою широкої гами складних композиційних й технічних оббивних матеріалів. Він допомагає досягнути максимальної продуктивності та ефективності. Каттер GERBERZ1 має низку унікальних функцій, які допоможуть вдосконалити процес розкроювання. Зокрема, додаткові можливості для роботи у безперервному режимі, попереднього перегляду макета. Також, пристрій оснащений додатковими оптичними системами, що використовуються під час розкроювання оббивних тканин з візерунками і принтами. 

Золота медаль групи MTP – це не лише престиж, а й беззаперечні переваги для переможців. Це нагорода, що визначає ринкові тренди і водночас популяризує найкращі здобутки ярмарків у Польщі. 95% учасників конкурсу згодом використовують отримані відзнаки у своїй промоційній діяльності, a 55% з них декларують зріст продажів тих інноваційних продуктів, які стали переможцями.

Вам може бути цікаво:

Поширити статтю