Незаконне втручання у діяльність Держлісагентства

Tags: 208 Views

З часу призначення Голови Держлісагенства України Василя Кузьовича пройшло не більше двох місяців. Приступивши до виконання своїх обов’язків, він розпочав роботу в напрямку відновлення довіри громадськості до лісової галузі, здійснення заходів щодо запобігання корупції, забезпечення прозорої та відкритої діяльності Державного агентства лісових ресурсів, територіальних органів, підприємств, установ та організацій, які належать до сфери його управління.

Нещодавно, в одному з робочих приміщень Дерлісагенства, було виявлено технічні прилади для негласного записування інформації. Окрім того, неодноразово було виявлено те, що за керівником стежать.

У таких діях вбачається безпосереднє втручання як в діяльність центрального органу державної влади, так і в діяльність Голови Держлісагенства, з метою тиску та впливу на прийняття рішень.

У відповідності до Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання, поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди. Це не стосується випадків, визначених законом.

З метою розслідування можливих фактів незаконного використання технічних засобів, що записують інформацію, Державне агенство лісових ресурсів україни звернулося з відповідною заявою до Служби безпеки України. Нею, за вказаним фактом, вже зареєстровано кримінальне провадження.

Вам також буде цікаво:

Поширити статтю