Інвестиція ДП “Ліси України” у смартфони окупиться до кінця цього року

103 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Окрім того, використання смартфонів із програмним забезпеченням «ОщадPAY», tapXphone, у якості платіжних термiналів виявилося дуже ефективним.

Про це повідомив генеральний директор ДП “Ліси України” Юрій Болоховець у Facebook.

“Коли плануємо закупівлі ДП “Ліси України”, ретельно аналізуємо, чи варто саме на це витрачати гроші під час війни. У найближчий час більш детально проаналізую закупівлі підприємства загалом, – написав він. – Наразі ж наведу один із прикладів, якій свого часу привернув увагу ЗМІ. Це закупка смартфонів із програмним забезпеченням «ОщадPAY», tapXphone, що дозволяє використовувати апарати у якості платіжних термiналів. У «Лісів України» понад 1,5 тисяч лісництв та понад 7 тисяч майстрів лісу, які задіяні у системі реалізації дров населенню. Ми виходили з того, що кожне лісництво має отримати хоча б 1-2 платіжних термінали. Смартфони закуплені централізовано через Prozorro. Це бюджетні апарати, але вони повністю відповідають заданим технічним вимогам. На даний час апарати розподілені по регіонах. Вже маємо результат – скорочено 269 кас. Оплата за дрова приймається або через термінал, або через банк. Все максимально прозоро”.

Як повідомив Юрій Болоховець, у середньому на місяць витрати на утримання однієї каси складали 28,9 тис. грн (зарплата касира, охорона, поїздки в банк, тощо), а витрати на смартфон – 159,5 грн.

“Економія величезна. Якщо порахувати, інвестиція у смартфони окупиться до кінця цього року. Я вже не кажу, що смартфони призначені для фотофіксацій завантаженої на автомобіль деревини. Додавання фото у товаро-транспорту накладну – значне посилення контролю та протидія схемам із нелегальною деревиною. Апарат має і ще декілька інших функцій, які забезпечують додатковий контроль за роботою нашого персоналу. Це приклад абсолютно виправданих інвестицій у ефективність та скорочення зайвих витрат. Такі інвестиції збільшують дохід держави і, відповідно, спроможність фінансувати оборону країни”, – зазначив у своєму дописі генеральний директор ДП “Ліси України”.

Поширити статтю