Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проєкт Закону № 9516

187 Views
Фото ілюстраційне. З відкритих джерел

Про це інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Повідомляється, що Комітет ВРУ з питань екологічної політики та природокористування 14 березня 2024 року  відповідно до предметів відання розглянув проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ефективного управління лісами на основі ведення лісового господарства на принципах наближеного до природи лісівництва, адаптованого до кліматичних змін, збереження біорізноманіття в лісах (реєстр. №9516 від 20.07.2023), внесений народним депутатом України Матусевичем О.Б. та ін. Прийнято рішення Комітету рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу з урахуванням пропозицій Комітету, скоротивши строк подання поправок і пропозицій наполовину.

Нагадаємо, що низка природоохоронних громадських організацій виступили зі спільною заявою щодо неприпустимості прийняття проєкту закону за номером 9516. На їхню думку, значна частина законопроєкту 9516 потребує вилучення чи змін.

Поширити статтю