LIGNA.21 переходить на осінь: нові дати виставки 27 вересня – 1 жовтня 2021 року

Tags: 284 Views

Організатори виставки LIGNA.21 оголосили про перенесення виставки з травня на 27 вересня до 1 жовтня 2021 р. Після інтенсивних роздумів та дискусій, а також з огляду на поточний розвиток глобальної захворюваності внаслідок пандемії Covid, Deutsche Мессе та німецька асоціація VDMA спільно вирішили відкласти LIGNA приблизно на п’ять місяців наступного року.

“Через триваючу пандемію, посилення обмежень та відновлення блокування на ринку існує велика невизначеність. Ми сприймаємо це дуже серйозно”, – наголошує Dr. Andreas Gruchow, член правління Deutsche Messe.

“Рішення відкласти LIGNA було для нас дуже важким, але це єдине послідовне рішення, щоб забезпечити всім, хто бере участь у плануванні, безпеку та необхідний час для підготовки. Ми чудово розуміємо, що участь у LIGNA вимагає від компаній достатньо багато часу та витрат для підготовки до виставки. Для цього потрібне планування виставки, яке займає багато місяців. Щоб гарантувати, що LIGNA, провідна виставка у світі для деревообробного сектору учасники та відвідувачі повинні отримати достатню безпеку планування участі – і ця безпека значно вища у вересні / жовтні, ніж  у травні 2021”.

Як співорганізатор LIGNA, асоціація VDMA також розглядає перенесення дати події як єдиний ефективний засіб успішного проведення найважливішої у світі виставки для міжнародної деревообробної промисловості в інтересах усіх учасників.

“Відкладення LIGNA є абсолютно необхідним. Це найважливіша у світі платформа для наших компаній та клієнтів промисловості”, – говорить Dr. Bernhard Dirr, керуючий директор асоціації деревообробного обладнання VDMA. “Ця галузь потребує цієї виставки. Завдяки LIGNA у вересні 2021 року ми хочемо надіслати сигнал нового імпульсу та інвестицій на світовий ринок”.

“Ми вже з нетерпінням чекаємо численних нововведень, особливо у трьох основних темах LIGNA.21 –  цифровізація, дерев’яне домобудування та біоекономіка”, – додає Christian Pfeiffer, глобальний директор LIGNA & Woodworking Shows у Deutsche Messe. “У вересні LIGNA.21 вперше буде проведена як гібридний захід, що підкреслить її функцію провідної галузевої події та представить світовий асортимент інструментів, машин та обладнання для деревинообробки”.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь