На ринку – нова пилорама економ-класу

183 Views
Фото: Wood-Mizer

Компанія Wood-Mizer розширює популярну серію лісопиляльних верстатів LX, виводячи на ринок компактну пилораму початкового рівня LX50START для тих користувачів, хто час від часу розпилює колоди в невеликих обсягах.

Як зазначають у компанії, проста конструкція та перевірена технологія у поєднанні з високими стандартами якості Wood-Mizer забезпечують точність та надійність пиляння за вигідною ціною.

Лісопиляльний верстат LX50START – це друга модель з лінійки компактних та економічних верстатів Wood-Mizer LX50, яка поряд з LX50CLASSIC є чудовим вибором для всіх користувачів, яким необхідно іноді розпилювати колоди та самостійно виготовляти пиломатеріали. «Успіх LX50CLASSIC довів зростаючий попит на недорогі лісопиляльні верстати, і одночасно клієнти очікують від цієї продукції гарної якості, точності та надійності», — прокоментував Хуберт Поветжинський, менеджер з продажу Wood-Mizer Industries (Польща).

Фото: Wood-Mizer

Компанія Wood-Mizer розробила пилораму LX50START для малого бізнесу та індивідуальних деревообробників, яким необхідно швидко та недорого виготовляти дошки. Ця проста та ефективна пилорама чудово підійде для фермерських господарств, сільських домоволодінь, приватних власників землі, а також місць поряд із парками та лісами. І найголовніше, це незамінний інструмент для кожного ентузіаста, хобі якого – деревообробка.

Всі деревообробні верстати серії LX обладнані двосторонньою системою подачі ріжучої головки, що забезпечує підвищену стабільність та точність розпилювання. LX50START може розпилювати колоди максимальним діаметром 60 см та виробляти дошки або брус максимальною шириною 40 см.

Головка LX50START оснащена ручною системою подачі для руху вгору/вниз та вперед/назад. Система очищення ріжучого полотна підтримує чистоту пилки, шківів та напрямних роликів. Механізм натягу пилки та напрямний важіль зменшують вібрації та забезпечують високу точність пиляння.

Рама лісопиляльного верстата LX50START виготовлена з високоякісної сталі. Станина у стандартній конфігурації складається з трьох сегментів загальною довжиною 3,2 м, але її можна збільшити за рахунок приєднання додаткових сегментів довжиною по 1,33 м. Стандартна станина типу S3 оснащена двома міцними бічними опорами та одним центральним затискачем для колод. Крім того, можна замовити набір регульованих по висоті опор для більш легкого вирівнювання станини. Корисні пристрої для LX50START – це багор для завантаження та обертання колод, а також конусний клин для розпилювання нерівних колод.

Фото: Wood-Mizer

Як зазначають у компанії, на всіх деревообробних верстатах Wood-Mizer використовуються ультратонкі стрічкові пилки, що збільшують вихід продукції з кожної колоди та знижують кількість тирси. У LX50START використовується стрічкова пилка товщиною всього 1 мм і шириною 32 мм, яка потребує мінімальної потужності двигуна, меншої витрати палива чи електроенергії. LX50START обладнаний електричним двигуном потужністю 4 кВт або бензиновим двигуном потужністю 7 або 14 л.

Налаштування верстата настільки просте, що користувач зможе почати розпилювання колод того ж дня. 

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю