На виставці LIGNA 2023 вже заброньовано 75% виставкової площі

354 Views
Фото: Deutsche Messe

Одна із найбільших деревообробних виставок повертається. Близько двох третин постійних учасників LIGNA вже підтвердили свою участь у заході, який відбудеться з 15 по 19 травня 2023 року, причому 75% доступної виставкової площі вже зайнято, повідомили організатори виставки.

«Ця позитивна тенденція підкреслює важливість LIGNA для деревообробної спільноти як ключового мережевого центру та платформи для розвитку та інновацій», — зауважив доктор Бернхард Дірр, виконавчий директор Асоціації деревообробного обладнання VDMA, маючи на увазі на високий рівень реєстрацій на подію.

Загалом слід зазначити, що, за словами організаторів LIGNA , незважаючи на низку надзвичайних викликів, серед яких зростання цін на енергоносії, дефіцит матеріалів та економічну невизначеність на багатьох ринках, деревообробна промисловість почувається непогано приблизно за півроку до виставки.

«Після чотирьох років галузі потрібна ця можливість для особистого контакту в Ганновері. Тим більше приємно, що всі лідери ринку вже прийняли рішення брати участь у виставці LIGNA 2023 і представлять свої новинки на заході», — зазначив Бернхард Дірр.

Очікується, що цього та наступного року привабливість LIGNA посилять цифровими елементами, покликаними збільшити охоплення заходу – до, під час і після виставки.

«Грунтуючись на поточній кількості замовлень і наших обговореннях протягом останніх кількох місяців, ми можемо підтвердити високий рівень лояльності та прихильності наших експонентів до LIGNA, що надає їм змогу проводити живі демонстрації – не лише обладнання та інструментів, але й комплексних рішень, що охоплюють усі аспекти їхньої продукції та послуг, – повідомила Стефані Вагнер, керівниця LIGNA. – Ми переконані, що завдяки тісній співпраці з нашими експонентами майбутня LIGNA 2023 і надалі залишатиметься провідною міжнародною виставкою. По всьому ланцюжку створення вартості будуть представлені інноваційні рішення для всіх етапів обробки деревини – від заготівлі до опорядження».

Окрім презентації інструментів і обладнання для деревообробки, наступного року відвідувачі LIGNA також можуть розраховувати на обговорення надзвичайно актуальних галузевих викликів на LIGNA.Stage. У LIGNA.Campus учасники з науково-дослідницької та освітньої сфери представлять свої освітні пропозиції та дослідницькі проєкти, а на LIGNA.Future Square, організатором якої виступить VDMA, галузеві стартапи демонструватимуть свої бізнес-ідеї. На LIGNA.Recruiting професіонали та компанії отримають можливість представити себе на цифровому форумі вакансій і особисто обмінятися ідеями у сфері пошуку партнерів.

«Після чотирирічної перерви цілком реалістично очікувати на LIGNA 2023 феєрверк інновацій. LIGNA 2023 стане тією подією, яку неможливо пропустити», — впевнена Стефані Вагнер, із оптимізмом та нетерпінням очікуючи травня 2023 року.

Поширити статтю