Найбільше дров українці купили у Рівненській, Черкаській та Кіровоградській областях

Tags: 158 Views
Фото ілюстраційне. Скриншот відео

ДП “Ліси України” повідомили, що найбільше дров українці купили у Рівненській, Черкаській та Кіровоградській областях

У держпідприємстві нагадують, що незабаром розпочнеться опалювальний сезон, а разом із ним – і ажіотажний попит на дрова. Тому ДП “Ліси України” рекомендують завчасно подбати про купівлю паливної деревини на зиму.

Як зазначається на Facebook-сторінці підприємства, купити дрова можна офлайн у будь-якій філії або лісництві або онлайн через офіційний інтернет-магазин “ДроваЄ”. Кожна людина щороку може придбати до 15 м3 дров.

Ціна на дрова порівняно з минулим роком не збільшилася, кажуть у ДП “Ліси України” і зазначають, що рентабельність на цей товар контролюється ОВА, тому зростання вартості не буде.

Також ДП “Ліси України” повідомляє, що ціна на дрова для населення складається з вартості заготівлі деревини та податків, які підприємство зобов’язано сплатити державі.

Іван Микитенко, начальник відділу збуту філії ДП “Ліси України”, розповідає: “Збільшуємо асортимент продукції. В нас є як колоті дрова, так ми можемо продати круглі дрова прямо з лісу. Різні породи, як хвойні, так і твердолистяні дрова.

Ціни ми від початку минулого опалювального сезону не підняли зовсім. Ціна складається із вартості заготівлі деревини, також сюди добавляється вартість транспортування цієї деревини до складу і, відповідно, ще частина податків, які зобов’язане це підприємство платити. Виходячи з цього рівень цін підприємство тримає на самому низькому рівні, намагаючись перекрити витрати на заготівлю цієї лісопродукції за рахунок цінних порід деревини та за рахунок заготівлі якісної лісопродукції, яка йде на промисловість та реалізується через аукціонні торги.

На цей момент ми забезпечили паливом, я вважаю, десь 85% бюджетних установ. По населенню попит на паливо у нас постійний, круглорічний, дещо спадає влітку, значно більший осінню. Ну і відповідно ми, аби підготуватися до осіннього сезону, робимо певні запаси паливної деревини. Намагаємося зробити все, щоб кожне дворогосподарство було з паливом на зиму, аби всі бюджетні установи були забезпечені паливом. Для того, аби покупцям лісопродукції було зручно купувати дрова, є можливість купити їх як онлайн через інтернет магазин, також і є можливість купити продукцію у кожному лісництві, також у конторі філії, тобто механізмів досить багато і ми працюємо над тим, щоб доступність продукції, тобто паливних дров, була на самому високому рівні для будь-яких верств населення”.

TAGGED:
Поширити статтю