Нове інтелектуальне рішення для штабелювання

188 Views
Навіть із великою різницею у розмірах можна сформувати стійкі штабелі за допомогою інтелектуального рішення для штабелювання від IMA Schelling. Фото: IMA Schelling Group

IMA Schelling Group розробила нове програмне забезпечення, яке дає змогу планувати укладання оброблених плит у стійкі штабелі під час роботи. Це не тільки підвищує безпеку на робочому місці, але й забезпечує високу завантаженість лінії.

Для ефективного виробництва в деревообробній галузі вирішальною умовою є якнайкраще використання виробничих потужностей. Однак, для цього необхідно також забезпечити швидке штабелювання плит після обробки.

З цією метою компанія IMA Schelling представила новий програмний модуль, який заздалегідь планує штабелювання. В інтелектуальному рішенні для штабелювання алгоритм заздалегідь розраховує для плану розкрою або замовлення, як заготовки можна скласти так, щоб сформувати єдиний блок, а фізичний рушій, знайомий багатьом з комп’ютерних ігор або програм моделювання, перевіряє стійкість штабелів. Вони мають бути максимально високими, стійкими та з високою щільністю компонентів.

Численні переваги

Інтелектуальне рішення для штабелювання від IMA Schelling планує укладання плит шар за шаром. Фото: IMA Schelling Group

Інтелектуальне рішення для штабелювання не тільки покращує використання системи за рахунок скорочення часу на зміну штабелів, але й полегшує пошук окремих заготовок і забезпечує узгодженість даних протягом усього процесу обробки. Це дає змогу формувати замовлення відповідно до вимог клієнта та зменшує площу, необхідну для виробничого цеху.

“Ми знову і знову чуємо від наших клієнтів, наскільки вирішальне значення має ефективне використання простору цеху”, – підкреслює Штефан Ріше, керівник відділу розробки програмного забезпечення та управління системами в IMA Schelling.

Розрахунок під час виконання завдання

Алгоритм штабелювання IMA Schelling вирізняє від багатьох інших подібних рішень те, що він здатний обчислити штабелювання деталей не тільки заздалегідь, але й безпосередньо під час роботи. Це дає вирішальні переваги замовнику, кажуть у IMA Schelling. Якщо, наприклад, якась плита випадково отримала ушкодження під час обробки і її потрібно забрати, то алгоритм заново розрахує штабель під час поточного циклу обробки.

Підходить для одиничного виробництва

Інтелектуальне рішення для штабелювання від IMA Schelling заздалегідь розраховує штабелювання для всього замовлення. Фото: IMA Schelling Group

Формування штабелів порівняно просте для серійного виробництва, але стає складнішим для невеликих партій зі змінними розмірами заготовок, кажуть в IMA Schelling. Проте у компанії передбачили таку можливість.

“Наше інтелектуальне рішення для штабелювання дає змогу клієнтам формувати стійкі штабелі навіть для одиничного виробництва, які потім можна безпечно транспортувати на наступну оброблювальну станцію або на зберігання”, – пояснює Ріше. У разі дуже великої різниці в розмірах деталей може бути доцільно використовувати деталі-заповнювачі. Програмне забезпечення також розраховує і їх.

Інтелектуальне рішення для штабелювання можна розмістити після систем розкрою або крайкооблицювання або після сортування для того, щоб об’єднати ці операції. Воно здатне керувати підіймально-транспортними пристроями, такими як роботи або портали.

Компанія IMA Schelling провела всебічне тестування інтелектуального рішення для штабелювання і вже використала його в перших пілотних проєктах. Тепер її клієнти можуть додати цей модуль до перевіреної часом системи управління обладнанням IPC.NET.

За матеріалами IMA Schelling

Поширити статтю