Новий індустріальний парк на Львівщині: у пріоритеті – виробництво меблів

112 Views
Фото ілюстраційне. Джерело: Бессарабія Inform

15 березня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про включення до Реєстру індустріальних (промислових) парків два нових парки у Рівненській та Львівській областях.  “ІнПарк Борислав” (Львівщина) серед іншого спеціалізуватиметься на виробництві меблів.

“Це був тривалий процес. Впродовж 2 років велась робота над створенням у Бориславі індустріального парку. Затверджену нами концепцію повинні були погодити 13 міністерств і відомств. І ось маємо заключне позитивне рішення!”, – поділився новиною міський голова Борислава Ігор Яворський.

За інформацією Мінекономіки, індустріальний парк “ІнПарк Борислав” забезпечить 2 300 нових робочих місць у переробній промисловості (виробництво меблів, транспортних засобів), науково-технічній діяльності та інших суміжних галузях. 

Як повідомляється на сайті Бориславської міської ради, індустріальний парк буде створено на привабливій земельній ділянці площею 20 га, яка облаштована необхідною інженерно-технічною інфраструктурою для розміщення нових об’єктів у сфері промислового виробництва, пріоритетним напрямком якого передбачається меблеве виробництво. Керуюча компанія вже розпочала певну роботу – вже провели геологічні дослідження на земельній ділянці та подали запити на отримання технічних умов для підключення комунікацій. Цьогоріч заплановано розпочати зведення перших корпусів підприємства.

Поширити статтю