Новий індустріальний парк на Полтавщині: серед напрямів діяльності – лісопиляльне та стругальне виробництво

38 Views
Фото ілюстраційне. Джерело: Державна податкова служба України

До Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк «Смарт Тех Індастрі» на Полтавщині . Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 1 березня 2024 року.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Міністерства економіки України.

Згідно повідомлення, на території парку, який розташується на площі в понад 13 га в Лубенському районі Полтавської області, передбачається спорудження підприємства з глибокої переробки зерна кукурудзи. Підприємство спеціалізуватиметься на виробництві харчових продуктів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, готових кормів для тварин. Також серед напрямків роботи парку –  виробництво готових металевих виробів, лісопильне та стругальне виробництво та ін.

Для безперервного постачання енергії на об’єкти виробництва збудують ТЕС загальною потужністю 3 МВт. Також, відповідно до укладеного з американськими інвесторами меморандуму, в облаштування інфраструктури парку планується інвестувати $7 млн, в будівництво об’єктів парку – $20 млн. Очікується, що парк забезпечить створення близько 350 нових робочих місць в переробній промисловості.

«Смарт Тех Індастрі» стане другим індустріальним парком, створеним на Полтавщині, кажуть у Мінекономіки. Також у міністерстві вважають, що він не лише забезпечить мешканців області додатковими робочими місцями, а бюджети – доходами, але й сприятиме економічному розвитку регіону.

Поширити статтю