Новий індустріальний парк на Закарпатті спеціалізуватиметься на деревообробці

70 Views
Фото ілюстраційне. Джерело: Термон

Уряд ухвалив рішення про створення індустріального парку «БФ ТЕРМІНАЛ» в Берегівському районі на Закарпатті. Ідеться про довгострокові інвестиції на суму в понад 5 млрд грн та створення близько 2 тисяч нових робочих місць.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За інформацією Урядового порталу, індустріальний парк представлятиме собою групу промислових підприємств з переробки деревини та виготовлення продукції з деревини. Спеціалізацією «БФ ТЕРМІНАЛ» стане виробництво плит МДФ та CLT, ламінату і паркету. На території парку працюватиме перевантажувальний комплекс. 

Зазначається, що для виготовлення продукції можна буде використовувати відходи виробництва місцевих діючих деревообробних підприємств, тож створення парку матиме посилений позитивний ефект для економіки всього регіону. У повідомленні також йдеться, що в індустріальному парку створять близько 2000 робочих місць.

Повідомляється, що індустріальний парк «БФ ТЕРМІНАЛ» став першим парком, включеним в реєстр індустріальних (промислових) парків цього року та 74-м у цьому переліку. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 12 січня 2024 року.

Поширити статтю